Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strona pomocy technicznej

Anonim

Nie dotyczy

Strona pomocy technicznej


Piotrekk85 napisał(-a):
A czy gdzieś w odległych planach można by wyrzucić modele urządzeń do cdmki (oczywiście zostawić dualna ala MXH650)?
Ew. pousuwać linki do starego forum.

@Piotrekk85, a co z osobami, które posiadają wycofane taryfy, pozostają w nich, i mogą nadal korzystać z przewidzianych dla nich pakietów? Czy też "odetnie się" im wtedy drogę do wyszukiwania?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strona pomocy technicznej

Tym klientom wypowiedziano umowy. Orange nie ma koncesji na te pasmo. Sprzęt tylko na cdmkę w Orange Polska jest bezużyteczny.
Anonim

Nie dotyczy

Strona pomocy technicznej

Qrcze, miałem raczej na myśli to, że proponujesz zamykanie starego forum. Chyba znajdują się tam przydatne informacje? Zdaje mi się, że spotkałem się już z komunikatem, że niedługo stare forum zostanie definitywnie zamknięte. Ale głowy nie dam, bo czegoś tam ostatnio szukałem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strona pomocy technicznej

A ze starym forum to nic się nie dzieje, albo jest jak jest. Odznaki ni ma, cały czas są jakieś wpisy (nie wiem jak). A czy warto je usuwać? Teraz. Kilka przyczyn: nieaktualne, nieresponsywne, zamknięte.
Anonim

Nie dotyczy

Strona pomocy technicznej

@AgnieszkaCzy coś jest robione na stronie bo nie można wybrać urządzenia z listy ?

Anonim

Nie dotyczy

Strona pomocy technicznej

@Agnieszka@PiotrekZnowu są problemy z działanie pomocy żeby coś znaleźć trzeba pytać się wujka Google czy tak to ma działać w sieci #1 ?

Anonim

Nie dotyczy

Strona pomocy technicznej

Jak można skorzystać ze strony jak mamy cos takiego ?

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Strona pomocy technicznej

@Anonim, 404 pojawia się wszędzie tam, gdzie do tej pory był dostęp i został zdjęty poprzez przenoszenie zawartości dotychczasowej strony. Żeby to ogarnąć, musisz korzystać tylko z udostępnionej zawartości. Dawne linki też straciły na aktualności. Możesz to przetestować chociażby na zapisanych przez siebie linkach do Eksperta Orange Emotikon: Szczęśliwy Niektóre nie działają.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Strona pomocy technicznej

A to może warto podać więcej info? Z jakiej strony wchodziłeś i na jaki link kliknąłeś? Sam obrazek nie niesie treści.
Anonim

Nie dotyczy

Strona pomocy technicznej