Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

Tak samo jest wybór na Facebook albo @ lub numer telefonu a tutaj jest niezbędny numer dla WhatsApp

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

W Mój Orange nie wszyscy mają tel komórkowy, opcja wyboru @ czy telefon, była by lepsza i wygodniejsza.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...


@Anonimnapisał(-a)

W Mój Orange nie wszyscy mają tel komórkowy, opcja wyboru @ czy telefon, była by lepsza i wygodniejsza.


Serio? Ilu znasz ludzi aktywnie korzystających z internetu, a nie posiadających telefonu komórkowego?

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

Mieszkam w dużym mieście, to procent tych bez komórki mały, ale peryferia czy wieś to procent bez telefonu komórkowego rośnie, tak poza tym jak ktoś ma net w domu to nie koniecznie potrzebuje na telefonie, są tacy co telefonów komórkowych nie chcą wcale.

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

@Anonim, nie zgodzę się z Tobą. Byś się bardzo pomylił i ten powszechnie panujący osąd, że wieś to już za***** Emotikon: Język Nawet starowinki noszą tylko do odbierania połączeń, ale same nie potrafią zainicjować. @aarek ma rację, bo kto ma komputer, ten już nie boi się komórek. To nie te czasy, kiedy ja w automacie tepsy traciłem impulsy i danemu mi po raz pierwszy telefonie komórkowym do ręki, skutecznie mu namieszałem, bawiąc się tym "cackiem"Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

@Anonim są rejony gdzie pomimo XXI wieku nadal GSM nie ma pokrycia, LTE to wcale tam nie gości, ale to temat na inną dyskusję, dodać trzeba że od 60 lat wzwyż posiadanie komórki spada, im bardziej zaawansowany telefon tym bardziej odstrasza starszych ludzi jego obsługa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...


@Anonimnapisał(-a)

dodać trzeba że od 60 lat wzwyż posiadanie komórki spada, im bardziej zaawansowany telefon tym bardziej odstrasza starszych ludzi jego obsługa.


@Anonimale pytaniem jest ilu z tych wymienionych przez Ciebie ludzi aktywnie korzysta z internetu i aktywnie korzystałoby z Mój Orange?

 

Rozwój zawsze niesie ze sobą jakieś ofiary 😉 Gdyby nie to, to dzisiaj smartfony dalej były by cegłami, w które można by było włożyć paluszki, bo przecież ktoś mógłby nie mieć ładowarki...

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

@aarek nie bawię się w statystyki, moi znajomi mają firmy, telefon z netem nieodzowny, jak ktoś nie ma firmy to po co te wszystkie nowinki techniczne, dla zabawy tylko, szkoda kasy, ja kupuję tylko to co potrzebuję, zbędnych sprzętów nie mam, pomimo że mnie na to stać, tak po prostu po co mi to, sprzęt musi być użyteczny, najlepiej jak jeszcze na siebie zarobi. Tak poza tym jak nie miałem firmy to telefon używałem tylko do dzwonienia, LTE było mi zbędne, młodzi muszą mieć wszystko, to po prostu paranoja, drenują kieszenie rodziców, net dla zabawy mają, bez sensu to wszystko.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

Mam propozycję: zgloscie pomysł.
Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...


@Piotrekk85napisał(-a)
Mam propozycję: zgloscie pomysł.

Ale na co?

Ja w każdym razie pasuję, tak poza tym opcja wyboru telefon czy @ da się zrobić bez Pomysłu.