Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 5
  • 0

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

@Artur po pierwsze jakie przywrócenie? Przecież ta wersja cały czas jest. Ba, i nawet konta w niej istnieją i mogę na innym numerze telefonu z tej starej wersji skorzystać... W dodatku bajzel taki macie, że nowa wersja aplikacji na Androida korzysta ze starych danych autoryzacyjnych. Nieźle tam macie w tym archeo...

 

Anyway, usunięcie konta nic nie dało. Nowe zostało założone Czekam natomiast na możliwość usunięcia konta w NMO, bo tam niestety tego nie mogę zrobić i mimo mojej prośby do BOK nie zostało to wykonane. Pozostanie mi chyba wycofać zgodę na przetwarzanie danych...

 

A twórcom, adminom, a przede wszystkim project managerom odpowiedzialnym za "nowy mój orange", życzę aby musieli użerać się w życiu prywatnym z czymś równie beznadziejnie zrobionym jak NMO oraz zarządzanym przez ludzi równie zaślepionych biznesowymi urojeniami jak oni sami.

 

Żegnam ozięble.

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...


Artur napisał(-a):
@vdsl2, nie rozumiem. Możesz doprecyzować? Twoim zdaniem lepiej byłoby wstrzymać prace nad poprawieniem nowej wersji i skupić się na przywróceniu starej, która już nie jest rozwijana?

@ArturNic nie trzeba wstrzymywać ja jakiś czas temu, w sieci T-mobile wprowadzała, nowa wersje była możliwość przełączania się na stare konto jak nie była, możliwości podglądu e-faktury a prace były dalej prowadzone nad poprawiane.I nie zostałem, odcięty od swojego konta a w Orange jest inaczej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

A ja zostałam całkowicie bez mój orange.
Wymuszają na mnie przejście do nowego mój orange, a do tego jest potrzebny telefon komórkowy, w celu otrzymania sms z kodem potwierdzającym, a ja nie mam telefonu komórkowego

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

@fHe9z3pna adres e-mail też powinno się otrzymać kod


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

Kod aktywacyjny dostałam na e-mail, ale w 3 kroku jest konieczność podania numeru telefonu komórkowego na który otrzymuje się kody autoryzacyjne (zastępujące dotychczasowy 6 cyfrowy kod pin)

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

I tu jest problem dlaczego Orange zmusza nas do podawania numeru telefonu tym powinien się zająć @Artur a ty masz usługi stacjonarne @fHe9z3p ?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...


@Anonimnapisał(-a)

I tu jest problem dlaczego Orange zmusza nas do podawania numeru telefonu tym powinien się zająć @Artur a ty masz usługi stacjonarne @fHe9z3p ?


Trochę mnie dziwi takie pytanie. A czemu Facebook, WhatsApp i banki zmuszają nas do podania numeru telefonu?

Ot, żyjemy w takich czasach, że telefon komórkowy stał się podstawowym środkiem komunikacji i zakłada się, że posiada go każda osoba aktywnie korzystająca z nowoczesnych mediów. Może czasem warto zrobić krok naprzód?

 

A dla tych niechętnych zawsze jest infolinia i salon.

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...

Microsoft na swoim koncie ma wybór, nr telefonu lub @, tak powinno być wszędzie, nie każdy chce podawać wszystkim nr telefonu, ja w każdym razie nie, @ można szybko zmienić a nr jak fajny to szkoda.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 37
  • 42
  • 1

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...


@Anonimnapisał(-a)

Microsoft na swoim koncie ma wybór, nr telefonu lub @, tak powinno być wszędzie, nie każdy chce podawać wszystkim nr telefonu, ja w każdym razie nie, @ można szybko zmienić a nr jak fajny to szkoda.


Wszystko zależy od zastosowania. Numer, który podajesz przy rejestracji Mój Orange wykorzystywany jest do autoryzacji, analogicznie jak potwierdzanie przelewów bankowych. Większość takich funkcjonalności wykorzystuje jednak SMS, a nie email.

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nowej wersji mój orange...


@aareknapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

Microsoft na swoim koncie ma wybór, nr telefonu lub @, tak powinno być wszędzie, nie każdy chce podawać wszystkim nr telefonu, ja w każdym razie nie, @ można szybko zmienić a nr jak fajny to szkoda.


Wszystko zależy od zastosowania. Numer, który podajesz przy rejestracji Mój Orange wykorzystywany jest do autoryzacji, analogicznie jak potwierdzanie przelewów bankowych. Większość takich funkcjonalności wykorzystuje jednak SMS, a nie email.


Pełna zgoda, ale podawanie numeru komórkowego jest nadużywane, powinna być opcja wyboru.