Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z Nawigacji Orange przez stronę - co chwila komunikat, "że coś poszło nie tak"

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Rezygnacja z Nawigacji Orange przez stronę - co chwila komunikat, "że coś poszło nie tak"

Właśnie mija dwa miesiące tej usługi jak w tytule ,z której i tak nie chciałem korzystać i byłoby wszystko super gdyby strona Orange działała prawidłowo.

Oczywiście na Smartfonie mam zainstalowaną aplikację "Mój Orange" i bez problemu wyłączyłem Nawigację ale co z pozostałymi numerami ,które posiadam tutaj?

Jak widać po raz kolejny trzeba będzie składać reklamację gdyż usług przez stronę internetową nie da się wyłączyć na innych numerach telefonów gdyż co chwilę pojawia się informacja "że coś poszło nie tak i ta strona jest nie dostępna".

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z Nawigacji Orange przez stronę - co chwila komunikat, "że coś poszło nie tak"

4 ODPOW. 4

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Rezygnacja z Nawigacji Orange przez stronę - co chwila komunikat, "że coś poszło nie tak"

► Niniejszy post został przeniesiony z obszaru komentarzy do artykułu w Bazie Wiedzy pt. Nawigacja Orange Basic. Porusza bowiem podobne zagadnienie - Moderator Wiktor ◄

 

Chce zrezygnowac z usugi - nawigacja-orange.pl


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rezygnacja z Nawigacji Orange przez stronę - co chwila komunikat, "że coś poszło nie tak"

poproś o wyłączenie na czacie http://orange.pl/kontakt


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Rezygnacja z Nawigacji Orange przez stronę - co chwila komunikat, "że coś poszło nie tak"

@Gatts

jeśli uzyskana porada okazała się pomocna, to - śmiało! - oznacz ją :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Rezygnacja z Nawigacji Orange przez stronę - co chwila komunikat, "że coś poszło nie tak"

WYSTARCZY WYSŁAĆ SMS NA NR 80999 O TREŚCI: STOP NAVI30 i za chwilę będzie wyłączona