Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Reklamacje

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Reklamacje

Wszystko ok ale pewne sprawy powinny być rozwiązywane za pośrednictwem pracownika z którym podpisano umowę od a do z a wy namawiać klientów żeby sobie sami załatwiał sprawy typowo związane z niedotrzymaniem umów itd
Anonim

Nie dotyczy

Reklamacje

Widzisz @piwonski67, ja też jestem klientem i marzyłoby mi się, aby powiedzenie "klient nasz Pan" było wizytówką każdego podmiotu na styku z klientem. Widocznie misie ( @Misiek62 przepraszam ) są już wszędzie...mi sie nie chceEmotikon: Mrugający


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Reklamacje

Poniekąd to masz rację ale musimy dążyć do tego aby klienci do was wracali wiem coś o tym jak każdy nikt nie pójdzie do nieudacznik chyba każdy woli być załatwiane na wysokim poziomie prosty przykład miła pani w salonie fajnie załatwia telefonu jąć do mnie mówi może się pan zgłosić do salonu pytam oferta taka jak była wcześniej pani mówi oczywiście i to słowo zawarzylo podpisując umowę wypala się tych slow
Anonim

Nie dotyczy

Reklamacje

@piwonski67, zgodzę się tylko z tą częścią wypowiedzi, że klienta należy traktować poważnie, by wrócił. Ale "do Was" mi nie przypisuj, bo prócz usług w Orange i wybraniu mnie na Herosa, swój czas poświęcam na forum tylko dlatego, że się czuję tu fajnie. Wybierali inni i ja o tym nie miałem pojęcia. Dołącz do tego grona i Ty, jeżeli czujesz się tutaj swojsko, a swoją postawą udowodnisz, że inni Tobie też zaufająEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 131
  • 59
  • 0

Reklamacje

Przepraszam jeśli zostałeś obrażony wcale nie było to moja intencją obrażać kogo kol wiek ale jeżeli ktoś czuje się urażony to przepraszam moja dyskusja niedarzy w tym celu
Anonim

Nie dotyczy

Reklamacje

@piwonski67, nic się nie martw...nie będę składał reklamacjiEmotikon: Bardzo szczęśliwy Wyważona polemika na słowa to też element bycia HerosemEmotikon: Szczęśliwy