Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Raty za sprzęt widoczne w NMO


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Raty za sprzęt widoczne w NMO

Sprawdzasz to na mobilnej wersji NMO?


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Raty za sprzęt widoczne w NMO

Nie,PC

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Raty za sprzęt widoczne w NMO

OK. Nie ma rady Emotikon: sfrustrowany - zgłoś ten problem przez przycisk na szarym tle (po prawej stronie) - Zgłoś błąd.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Raty za sprzęt widoczne w NMO

@Wiktor
@Artur

Zgłaszane w BOK.Jedyne co słyszę,że tak ma być,ponieważ raty są przy takim numerze telefonu.Jak mówię że raty były na taki numerze ale z dwie umowy temu to konsultant nie wie jak na to zaradzić.Czy możecie jeszcze pomóc mi w wyjaśnieniu tej sprawy ?
Anonim

Nie dotyczy

Raty za sprzęt widoczne w NMO

@DawidOrangeWedług mnie jest jakiś bug w nowym Mój Orange tak nie powinno pokazywać jak raty zostały spłacone już dawno. 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Raty za sprzęt widoczne w NMO

Raty, również te historyczne, powinny być widoczne w miejscu, które wyżej wskazałem. Jeżeli nie widzisz informacji o tym, że plan ratalny został już spłacony, to wystarczy, że zgłosisz ten fakt w taki sposób, jaki opisałem wyżej.

 

Doradca z BOK najprawdopodobniej nie dostrzegł istoty problemu. Na szczęście mamy forum Emotikon: Szczęśliwy, na którym można dodawać opisy i screeny... i dzięki temu lepiej przyjrzeć się sprawie Szczęśliwy robot.

Anonim

Nie dotyczy

Raty za sprzęt widoczne w NMO

@WiktorDla mnie to trochę dziwne po co wgląd do tego jak nawet nie widać starszych faktur przed 3 lat ?


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10965
  • 150

Raty za sprzęt widoczne w NMO

Dla mnie to akurat fajna opcja :). Można sobie podejrzeć informacje o przebiegu spłaty rat (od ↔ do, terminy, koszty - w tym łączny).

 

Chyba tak jest, bo to inny rodzaj zobowiązania kupującego wobec sprzedawcy. Fakturę można reklamować rok wstecz, a taki aparat telefoniczny zwykle ma 2-letnią gwarancję. (To takie moje gdybanie Mrugający mężczyzna).