Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie o konto Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Pytanie o konto Orange


@Anonimnapisał(-a)

@azertak  ano działa,

Jednak nie działa, bo nie da się podzielić cytatu, tak jak 

 

czasem się szczegół przeoczy.


tutaj zrobiłem, bez zabawy z html. Co jest uciążliwe

Anonim

Nie dotyczy

Pytanie o konto Orange

@akacja1  z tym przyłączaniem numerów nowych do konta, to jest ciut inaczej, ja miałem jeden numer na nowym Mój Orange, wskoczyły dwa nowe po PESEL, ale numer główny jest ten stary, można przełączać się na koncie na te dodatkowe, ale sms do obsługi konta przychodzą na stary numer i @ w nim ustawiony, jakbym dezaktywował te nowe numery, konto Mój Orange pozostanie bez zmian.

Anonim

Nie dotyczy

Pytanie o konto Orange

A mam pytanie co jeśli zapomniałem EMaila do zalogowania na Nowy Mój Orange? to co wtedy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytanie o konto Orange

Skontaktuj się z infolinią i ustal nowy email

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Pytanie o konto Orange


@azertaknapisał(-a)

Z tego co widzę i rozumiem, żaden nie jest numerem głównym. Choć jako pierwszy od początku wyświetlał mi się jeden ze starszych numerów. Ten nowo dodany, jak pisałem, ustawiony był od autoryzacji, ale to zmieniłem. Chyba nie ma obaw, że jak jeden wygaśnie, to będzie miało wpływ na inne - no, oprócz nr autoryzacji sms, jeśli jest włączona.

 


 

 

Co to znaczy, że żaden nie jest numerem głównym? Jeśli wszystkie numery są na jednym koncie to po zalogowaniu na NMO któryś musi być od razu dostępny. Jeśli będę chciała wejść w dane innego numeru to trzeba dodatkowo kliknąć, żeby przejść, tak to działało w starym MO. Chodzi o to, żeby jako pierwszy pokazywał się numer, którego głównie używam a nie jakiś numer tymczasowy, na który akurat zakładam konto. Pytałam konsultanta i powiedział, że to ustawi się losowo, nie ma możliwości wyboru.

 

 

Irek6311 u Ciebie jest inna sytuacja niż u mnie i Azertak, Ty miałeś główny numer w NMO i do niego zostały dołączone numery dodatkowe, które zostały aktywowane później. Ja mam główny numer w starym MO (chcę żeby tam pozostał jak najdłużej) a teraz próbowałam założyć konto dla nowego numeru. W starym MO się nie da, jestem skazana na NMO ale to się wiąże z przyłączeniem starego numeru, w efekcie moim numerem głównym na NMO pewnie  zostanie ten nowy dodatkowy, bo na niego zakładam konto

Anonim

Nie dotyczy

Pytanie o konto Orange

@akacja1  przy takiej kombinacji być może, tak będzie jak piszesz 😉

Play ma to lepiej rozwiązane, można numerami tasować do woli, kilka kont mieć, ba numer główny jaki chce się ustawić, Orange nie daje tego, trzeba się z tym pogodzić.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Pytanie o konto Orange


@Anonimnapisał(-a)

@akacja1  przy takiej kombinacji być może, tak będzie jak piszesz 😉

Play ma to lepiej rozwiązane, można numerami tasować do woli, kilka kont mieć, ba numer główny jaki chce się ustawić, Orange nie daje tego, trzeba się z tym pogodzić.


 

I ja od Orange wcale tego nie wymagam, wystarczy że zaprzestaną automatycznego scalania. Po co zmuszać klienta do łączenia numerów na jednym koncie skoro nie potrafią ogarnąć takiej prostej sprawy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pytanie o konto Orange

@akacja1  to Pomysł zrób w dziale "Pomysły", nowe Mój Orange ciągle się rozwija, może poprawki dadzą 😉

Tak na koniec, pewnie system tak ustawiony, scala numery i usługi po PESEL, prosto i szybko, nie ma pomyłek.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

Pytanie o konto Orange

He, he - myślałem, że już wszytko w miarę jasne. Chciałem zmienić adres do logowania na MO. Podaję na czacie nowy email  na @orange.pl i co? Adres z orange.pl nie może być przyjęty przez system Emotikon: LOLEmotikon: LOLEmotikon: LOL

Pani na czacie pytam mnie, czy mam inny adres email, a ja - tak, na orange.pl he he he he

i się system zawiesił h e he he

 

A nie - jednak nie - spróbowałem jeszcze raz czatu i trafiłem na jakiegoś pana, któremu email Orange.pl nie sprawił problemu

pozdrawiam siostrzyczki

Anonim

Nie dotyczy

Pytanie o konto Orange

@azertak  to znaczy że teraz z kontem Mój Orange, masz wszystko ok?