Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Puste załączniki z zapisem rozmów na czacie

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Puste załączniki z zapisem rozmów na czacie

► Temat został przeniesiony z kategorii Abonament (etykiety: klient indywidualny, internet mobilny, umowa). Dodatkowo doprecyzowano w nim tytuł i etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, od czasu jak podpisałem ostatnią umowę i czuję się oszukany zacząłem zapisywać każdą rozmowę z czatu i wysyłać ją na maila. Lecz gdy dostaje maila z załącznikiem to załącznik jest pusty. Próbuję zapisać ten plik na pulpicie komputera lecz też po zapisaniu jego rozmiar to 0kb. Czy ktoś może mi wyjaśnić czemu tak jest? Pytałem na czacie ale nie są w stanie mi pomóc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Puste załączniki z zapisem rozmów na czacie

@Sołtys@Bolaudio

dzięki, że zasygnalizowaliście nam tego buga. Już pracujemy nad poprawnym wysyłaniem załączników (na maile).


Do tego czasu - jak już wyżej zauważył @Bolaudio - można zapisać sobie treść konwersacji na dysk 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Puste załączniki z zapisem rozmów na czacie

Cieżko będzie się odnieść do tego. Gdyby to był pojedynczy przypadek, to podejrzewałbym błąd po stronie serwera czatowego, który spowodował wysłanie pustego załącznika. Ale z tego co piszesz, wynika, że dotyczy to wielu maili, co sugerowałoby albo błąd po stronie serwera pocztowego, albo niepoprawne pobranie takiego załącznika.
Jesli znasz dokładne daty i godziny, w których rozmawiałeś, poproś o ponowne przesłanie Ci tych rozmów przez pracowników. Jeśli nie są w stanie tego zrobić, możesz dodać reklamację z prośbą o przesłanie treści rozmowy. Nigdy nie robimy problemów z dostępem do rozmowy na czacie, o ile, jest pewność, że to ty tę rozmowę prowadziłeś - najlepiej, jeśli byłeś wtedy zalogowany.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 9
  • 0

Puste załączniki z zapisem rozmów na czacie


@Sołtysnapisał(-a)

► Temat został przeniesiony z kategorii Abonament (etykiety: klient indywidualny, internet mobilny, umowa). Dodatkowo doprecyzowano w nim tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, od czasu jak podpisałem ostatnią umowę i czuję się oszukany zacząłem zapisywać każdą rozmowę z czatu i wysyłać ją na maila. Lecz gdy dostaje maila z załącznikiem to załącznik jest pusty. Próbuję zapisać ten plik na pulpicie komputera lecz też po zapisaniu jego rozmiar to 0kb. Czy ktoś może mi wyjaśnić czemu tak jest? Pytałem na czacie ale nie są w stanie mi pomóc.



Kolego z ciekawości wysłałem sobie również taką rozmowę i muszę powiedzieć, że mam dokładnie tak samo plik z rozszerzeniem "pdf" o dziwnej nazwie ma 0 kb oczywiście nie daje się otworzyć. Co ciekawe normalnie jak chciałem zapisać rozmowę na dysk to zapisało mi elegancko


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Puste załączniki z zapisem rozmów na czacie

@Sołtys@Bolaudio

dzięki, że zasygnalizowaliście nam tego buga. Już pracujemy nad poprawnym wysyłaniem załączników (na maile).


Do tego czasu - jak już wyżej zauważył @Bolaudio - można zapisać sobie treść konwersacji na dysk 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Puste załączniki z zapisem rozmów na czacie

Załączniki już są poprawnie wysyłane 🙂

Dziękuję wszystkim za czujność! Bardzo szczęśliwy kotBardzo szczęśliwy mężczyzna


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Puste załączniki z zapisem rozmów na czacie

Witam, nie wiem jak u was ale u mnie po tej naprawie dalej nie działa zapis rozmowy. Dalej mam komunikat że plik jest pusty nawet po zapisaniu. Dodam że Mój Orange mam zaktualizowany.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Puste załączniki z zapisem rozmów na czacie

@Sołtys

przed chwilą to sprawdziłem w apce. I do mnie na @ przyszedł poprawny załącznik (ok. 70 KB)... Mogłem go spokojnie otworzyć.

Może to była jeszcze jakaś czkawka? ;-)... Gdyby to się w najbliższym czasie powtórzyło, to daj nam tutaj o tym znać :).


Dawajcie znać, gdyby ktoś jeszcze miał z tym problem Szczęśliwy robot.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Puste załączniki z zapisem rozmów na czacie

Chyba dobrze to ujołeś"czkawka" albo po dziejszej rozmowie z konsultantem coś zrobili bo już po 13 dochodzą i jest ok. Dzięki za pomoc i można zamknąć temat.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Puste załączniki z zapisem rozmów na czacie

Na koniec raczej tematów tutaj nie zamykamy :)... Ale za to zachęcamy autora do przemyślenia takiej sprawy:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 😉