Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie usługi internet mobilny - brak nazwy ulicy na formularzu

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 1

Przedłużenie usługi internet mobilny - brak nazwy ulicy na formularzu

► Temat, ze względu na charakter poruszanego zagadnienia, został przeniesiony z kategorii Sieć i dostępność usług (etykieta: internet mobilny). Doprecyzowano w nim również tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

chciałem przedłużyć usługę internetu przez arkusz załączony w dane zamawiającego. Niestety napotkałem się z problemem braku nazwy mojej ulicy w bazie danych, pomimo że korzystam z internetu od Orange ok. 10 lat, wiele razy był przedłużany i wszystkie faktury zawierały mój adres. Czy jest jakaś możliwość ruszenia ich do roboty i dodania ulicy? 

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 1

Przedłużenie usługi internet mobilny - brak nazwy ulicy na formularzu

Okazało się, że Orange korzysta z przestarzałych kodów pocztowych dostarczanych przez pocztę Polską. I w moim przypadku musiałem użyć kodu który już kilkanaście lat jest nieaktualny.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Przedłużenie usługi internet mobilny - brak nazwy ulicy na formularzu

Próbowałeś wpisywać ulicę bez polskich znaków ?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 1

Przedłużenie usługi internet mobilny - brak nazwy ulicy na formularzu

Okazało się, że Orange korzysta z przestarzałych kodów pocztowych dostarczanych przez pocztę Polską. I w moim przypadku musiałem użyć kodu który już kilkanaście lat jest nieaktualny.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Przedłużenie usługi internet mobilny - brak nazwy ulicy na formularzu

Dzięki @Patriotic, że podzieliłeś się z nami tą informacją.

A dałbyś radę jeszcze podać adres strony, z której startowałeś z zamówieniem? Szczęśliwy robot

 

A co do kodów pocztowych, proszę, prześlij mi je w PW. Postaramy się tak zrobić, by informacje te zostały zaktualizowane.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 8
  • 1

Przedłużenie usługi internet mobilny - brak nazwy ulicy na formularzu

Jeżeli chodzi o stronę z zamówieniem, to po wybraniu jednego z pakietów internetu mobilnego problem z miejscowością rozpoczął się tutaj: https://www.orange.pl/koszyk/multi/dane-zamawiajacego