Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z logowaniem do aplikacji


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53513
  • 729

Problem z logowaniem do aplikacji

@MS_96 czyli aplikacja najnowsza. Trzeba skontaktować się w tej sprawie z BOK, infolinia, czat.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 23
  • 0

Problem z logowaniem do aplikacji

Było zgłaszane do BOK już w drugim dniu tej usterki, do dziś problem nierozwiązany, wiec chyba to także nie kwestia prac serwisowych. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z logowaniem do aplikacji

@MS_96  nie bardzo rozumiem, skoro problem nadal istnieje to po co oznaczyłeś rozwiązanie? 🤔


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 23
  • 0

Problem z logowaniem do aplikacji

Zupełnym przypadkiem 😉 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53513
  • 729

Problem z logowaniem do aplikacji

U mnie w końcu problem z kontem Mój Orange rozwiązany. Czekałem ponad 3 miesiące. Jako użytkownicy nie rozwiążemy problemu z logowaniem. Tylko podpowiedzi, natomiast Twoja sprawę po zgłoszeniu na infolinii lub czacie konsultanci przekazują do odpowiedniego działu. Niestety jak coś bardziej skomplikowanego to może potrwać.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z logowaniem do aplikacji

@ketrasaArtur  czy to znaczy że w końcu udało się technikom rozwiązać Twój problem z apką???


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53513
  • 729

Problem z logowaniem do aplikacji

@slav72 tak, obecnie dane się wczytują, są jednak uwagi, bo pozmieniane da zgody. Zobaczę, czy w środę pojawi się prezent. Skoro nawet zgody są zmienione, to musieli coś mocni grzebać. Nie jestem tylko pewny, czy do końca wszystko funkcjonuje, no ale to potrzeba czasu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z logowaniem do aplikacji

@ketrasaArtur  no to szacun za Twoją cierpliwość co do długości trwania usterki, wytrwałość i wiarę w to że w końcu się uda 👍


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18685
  • 53513
  • 729

Problem z logowaniem do aplikacji

@slav72 na razie to trzeba poczekać i posprzeczać, czy wszytko będzie działało prawidłowo. 

Mam tylko nadzieję, że @MS_96 też w końcu naprawią zaistniały problem.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Problem z logowaniem do aplikacji

Według mnie to takie problemy jakie zaistniały u @MS_96  czy u Ciebie powinny być rozwiązywane przez dział techniczny po pierwszym zgłoszeniu, apka czy konto MO przez stronę powinno działać "od pierwszego kopa", a nie czekać nie wiadomo na co i nie wiadomo ile "testując" w ten sposób cierpliwość użytkownika...