Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z logowaniem. Komunikat: Wewnętrzny błąd komponentu Rejestracja


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z logowaniem. Komunikat: Wewnętrzny błąd komponentu Rejestracja

► Post został wyodrębniony z tematu Nie można się zalogować do nowego Mój Orange - błąd 500 serwis niedostępny - Moderator Wiktor ◄

 

U mnie sprawa wygląda tak i to już gdzieś od listopada... Problem został zgłoszony, dwa razy ktoś podał mi inny numer zgłoszenia, odsyłając mnie codziennie z kwitkiem, że jutro będzie naprawiony. Mamy 05.04. a nadal to samo. Różne przeglądarki, komputer, telefon, wyczyszczone ciasteczka, tryb prywatny. Wszędzie to samo...I nie kierujcie mnie do aplikacji, bo nie ma tam połowy z tego co na stronie 😞


Przechwytywanie15.PNG

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z logowaniem. Komunikat: Wewnętrzny błąd komponentu Rejestracja

@Wiktor Nie do końca rozumiem intencje wyłączenia postu z tematu... @kubusiowa  nie wydaje się mnie, by ktoś tu na forum mógł Ci pomóc przebrnąć przez problem z rejestracją. Jeśli problem jest "techniczny" to moim zdaniem jedynie konsultant z BOK jest władny wyjaśnić sprawy zgłoszeń, ich realizacji. A ewentualne bariery techniczne także tylko pracownicy Orange.

 

Ewentualnie "poskarż się" Rzecznikowi klienta Orange

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Problem z logowaniem. Komunikat: Wewnętrzny błąd komponentu Rejestracja


@Misiek62 napisała:

@Wiktor Nie do końca rozumiem intencje wyłączenia postu z tematu (...)


Przede wszystkim porusza nieco odmienny problem - niezwiązany do końca z nrem błędu 500, a z komunikatem, z którym na tym forum spotykam się pierwszy raz. (Chyba że już ktoś o tym pisał? Emotikon: ZaskoczonyEmotikon: Mrugający).


Byłoby dobrze, gdyby w przyszłości inni użytkownicy, obserwujący podobne symptomy [tu chodzi mi głównie o rodzaj komunikatu], "dopisywali" się do tego wątku, podobnie jak to miało miejsce tutaj, a także w innych tematach Szczęśliwy robot. To może dać, przynajmniej w jakimś stopniu, względne pojęcie o skali problemu.

 

▬▬▬

@kubusiowa

postaram się tak podziałać, żeby eksperci od nowego Mój Orange przyjrzeli się tej sprawie Emotikon: Szczęśliwy.

 

A! I zapytam z ciekawości: zgłoszenie w tej sprawie zostało przyjęte w listopadzie? Emotikon: zakłopotany


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z logowaniem. Komunikat: Wewnętrzny błąd komponentu Rejestracja

@Wiktor Tak, zgłoszenie zostało przyjęte w listopadzie - pierwsze przez czat w aplikacji, miałam dostać odpowiedź w ciągu kilku dni. Jakiś czas później drugie, już przez messenger. Mogę poszukać tych numerów zgłoszeń po wiadomościach, bo na pewno przy drugim zgłoszeniu podawałam konsultantowi również ten pierwszy. 


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Problem z logowaniem. Komunikat: Wewnętrzny błąd komponentu Rejestracja

Nie ma potrzeby... 🙂

 

Już testowane są rozwiązania, które mają na celu uniknięcie (na przyszłość!) tego typu sytuacji.

Mam nadzieję, że problem za niedługo zostanie "wyrugowany" Emotikon: Szczęśliwy.

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Problem z logowaniem. Komunikat: Wewnętrzny błąd komponentu Rejestracja

Dzień dobry,

 

Minęły już prawie dwa miesiące i nadal nic nie wiadomo...Czy można po prostu usunąć moje konto i spróbować zarejestrować je ponownie ?