Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z kontem Nowe Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Problem z kontem Nowe Mój Orange

Miałam konto Nowe Mój Orange. Chciałam zmienić adres e-mail jednak nie mogłam znaleźć takiej opcji. Postanowiłam więc usunąć konto i założyć nowe podając przy tym nowy adres e-mail. Niestety przy próbie rejestracji, pojawia się komunikat, że numer jest już zarejestrowany.

 

Do starego starego Mój Orange mogę się zalogować, bo login to numer telefonu. 

 

Co mogę zrobić w tej sytuacji? Czy da radę ponownie się zarejestrować?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Problem z kontem Nowe Mój Orange

W razie czego zmiana adresu e-mail jest możliwa poprzez kontakt z czatem.

Po usunięciu konta w Nowym Mój Orange, na tę chwilę, nie ma możliwości samodzielnego ponownego założenia konta.

W tym celu, zaloguj się do starego Mój Orange, i wejdź na czata, a będziemy mogli wysłać Ci link rejestracyjny na podany przez Ciebie adres 🙂

Edycja: Opcja usunięcia konta, którą teraz wybrałaś, dotyczy starego Mój Orange.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z kontem Nowe Mój Orange

Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Problem z kontem Nowe Mój Orange

To ciekawe... Będąc zalogowaną na forum weszłam w ustawienia. Kliknęłam opcję "Zmień adres e-mail". Otworzyła się nowa karta gdzie był podany jakiś stary mój login. Wybrałam opcję "Usuń konto". Następnie spróbowałam zarejestrować się w Nowe Mój Orange, ale będzie to możliwe za 48 godzin. Może wtedy się uda...

 

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Problem z kontem Nowe Mój Orange

W razie czego zmiana adresu e-mail jest możliwa poprzez kontakt z czatem.

Po usunięciu konta w Nowym Mój Orange, na tę chwilę, nie ma możliwości samodzielnego ponownego założenia konta.

W tym celu, zaloguj się do starego Mój Orange, i wejdź na czata, a będziemy mogli wysłać Ci link rejestracyjny na podany przez Ciebie adres 🙂

Edycja: Opcja usunięcia konta, którą teraz wybrałaś, dotyczy starego Mój Orange.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Problem z kontem Nowe Mój Orange

Czyli jak teraz mogę się zarejestrować?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Problem z kontem Nowe Mój Orange

Generalnie, dopóki będą 2 serwisy, to sytuacja jest skomplikowana.

Gdy zakładasz konto w Nowym mój Orange, stare dane logowania mogą służyć tylko do logowania w aplikacji, do usługi Halo Granie, multibox oraz nasz orange.

Gdy usuniesz konto w Nowym mój Orange, stare dane logowania nadal będą mogły służyć tak jak opisane powyżej, ale konto w Nowym Mój Orange zostanie usunięte po 10 dniach. Ponowne założenie konta na tę chwilę możliwe jest wyłącznie poprzez kontakt z czatem.

Gdy usuniesz konto w Starym Mój Orange, ponowne założenie konta w Starym Mój Orange będzie możliwe po 48 godzinach. Nie wpłynie to jednak na możliwość założenia konta w Nowym Mój Orange


Podsumowując, bez kontaktu z czatem, się nie da załatwić tej sprawy 😞


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 2
  • 0

Problem z kontem Nowe Mój Orange


@Jareknapisał(-a)

W tym celu, zaloguj się do starego Mój Orange, i wejdź na czata, a będziemy mogli wysłać Ci link rejestracyjny na podany przez Ciebie adres 🙂


W takim razie zarejestruję się jeszcze raz w starym Mój Orange i postąpię tak ja tu zostało napisane 🙂