Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z dostępem do konta Mój Orange


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z dostępem do konta Mój Orange

Witam. 

Moja siostra ma pewien problem z dostępem do konta i prosiła mnie żebym w jej imieniu poprosił o pomoc. Otóż problem dotyczy tego iż zapomniała ona hasła do Mojego Orange. 

Skorzystała więc z opcji przypomnienia hasła. 

Weszła na stronę https://www.orange.pl/password_recovery.phtml

Podała swój nr telefonu i zaznaczyła opcję (jedyną) e-mail z linkiem odblokowującym.

Na swojego maila dostala linka do nadania nowego hasła i.........zrobił się problem.

Obojętnie co wpisze (nawet bardzo mocne hasła) i po wciśnięciu ikony "Dalej" hasła jej się wymazują. Wpisuje wielokrotnie i dalej nic. Próbowała na paru komputerach i smartfonach i dalej nic. Bardzo proszę w jej imieniu o pomoc

 

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Problem z dostępem do konta Mój Orange


c4los napisał(-a):

Witam. 

Moja siostra ma pewien problem z dostępem do konta i prosiła mnie żebym w jej imieniu poprosił o pomoc. Otóż problem dotyczy tego iż zapomniała ona hasła do Mojego Orange. 

Skorzystała więc z opcji przypomnienia hasła. 

Weszła na stronę https://www.orange.pl/password_recovery.phtml

Podała swój nr telefonu i zaznaczyła opcję (jedyną) e-mail z linkiem odblokowującym.

Na swojego maila dostala linka do nadania nowego hasła i.........zrobił się problem.

Obojętnie co wpisze (nawet bardzo mocne hasła) i po wciśnięciu ikony "Dalej" hasła jej się wymazują. Wpisuje wielokrotnie i dalej nic. Próbowała na paru komputerach i smartfonach i dalej nic. Bardzo proszę w jej imieniu o pomoc

 


Tu na forum nikt nie rozwiąże problemu z hasłem... Mogę jedynie podpowiedzieć zmianę przeglądarki... albo kontakt z BOK.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Problem z dostępem do konta Mój Orange

Próbowaliśmy z innymi przeglądarkami i nic.Ok skontaktujemy się z BOK.