Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z czatem na MO


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Problem z czatem na MO

Ma ktos problemy z czatem na apce MO 4,15 no chyba ze mi banhammera dali na czat bo mam o cosik takiego

Screenshot_20200624-171554.jpg

___________

Wątek wydzielony z innego tematu - Rafał

44 ODPOW. 44

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podzielmy sie swoimi speedtestami

Sezon urlopowy się zaczął. Dużo burz. To wynik dużego ruchu względem obsady na czacie.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Podzielmy sie swoimi speedtestami

@Piotrekk85 ja to rozumiem ale caly dzien? Maloprawdopodobne bo co probuje efekt ten sam


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Podzielmy sie swoimi speedtestami

Z ciekawości wszedłem przez apkę MO i tak - połączenie z telefonu poprzez LTE - ups coś poszło nie tak ( prędkość z pobliskiego Bts na poziomie 25 mbps przy średnim zasięgu 2 kreski ), natomiast po przełączeniu się do domowej sieci wifi bezproblemowo połączyłem się z czatem. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Podzielmy sie swoimi speedtestami

@Wiktoria17 ja nawet przez wifi mam taki komunikat widocznie ban bo panowie i panie konsultanci sie obrazili ze dmiem ich meczyc od stycznia by wkoncu naprawili te nadajniki


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podzielmy sie swoimi speedtestami

Radzę spojrzeć na pogodę i dane dotyczące zgłoszeń awarii prądu - te są publicznie dostępne na stronach dostawców. A telekomunikacja potem ma też kilkukrotnie dużo sprzątania i usuwania awarii. Przez ok 2 tygodnie przy takich prognozach pogody - lepiej nie będzie. Poza tym też z uwagi na pięciodniowy tydzień pracy w Orange i wybory w niedzielę - obsada techniczna jest ciut mniejsza bo dla operatorów dzień wyborów jest dniem krytycznym dla działania sieci.

Ps. Nie oglądałem za dużo sezon 5 House of Cards - ale wszyscy operatorzy teraz szykują się na wybory. To są duże pieniądze, presja społeczna i inne sprawy.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 121
  • 184
  • 3

Podzielmy sie swoimi speedtestami

Słuchaj no można się zagotować, moim zdaniem pisz reklamację na jak dobrze pamietam bok@orange.pl. Musza odpowiedzieć. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Podzielmy sie swoimi speedtestami

@Piotrekk85 fajnie tylko ze to od STYCZNIA sie ciagnie a oni ciagle jakies glupoty wala no sorry ja w takie brednie nie wierze


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podzielmy sie swoimi speedtestami

Twój wpis sugerował coś innego. Jeśli problem jest od stycznia, to pewnie wsparcie dla czatu w używanej przez Ciebie wersji zostało porzucone.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Podzielmy sie swoimi speedtestami

@Piotrekk85 sorry czat fakt dzis tylko troszke sie juz pogubilem i myslalem ze pijesz do wynikow jeszcze raz sorki