Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z czatem na MO


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Podzielmy sie swoimi speedtestami

@Wiktoria17 ja dostalem taka oto odpowiedz z googleshop, nie  Wiem jeszcze sprobuje ale podejrzewam ze banhammera mi nalozyli na MO

Screenshot_20200624-195402_Gmail.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Podzielmy sie swoimi speedtestami

To pokrywa się z tym co pisałem. Używasz starej wersji i jeśli masz problemy z nią, musisz czekać na aktualizację.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Problem z czatem na MO

@JaremaPL w apce 4.15 już występowały problemy z czatem i było to zgłaszane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z czatem na MO

@ketrasaArtur byly juz jakis czas temu. U mnie nie dziala od dawna


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Problem z czatem na MO

@byczyn_86 sprawdziłem u siebie i nie działa. Pewnie zablokowane na rzecz apki 5.7.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Problem z czatem na MO

Czy ta chora siec umie cos zrobic porzadnie by inne rzeczy nie padaly? Bo szczerze watpie w to najpierw lte teraz czat to jest juz nawet nie zalosne a jeszcze nizej osiagaja poziom odpadow. Ani ja ani zaden ze znajomych nie moze skorzystac z splikacji czat,a jak probuje z telefonu bo jestesmy ns dworzu ze strony orange skorzystac magicznie na czacie wyskakuje ze jest sesja czynna w innym okienku brawo


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Problem z czatem na MO

Musisz poczekać na aktualizację.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Problem z czatem na MO

@Piotrekk85 zostawie twoj tekst bez komentarza. Ale zadam pytanie ito jest siec nr1 w czym i kto im dal prawo sie tak tytuowac? Bo po tym co teraz i ogolnie od stycznia jest to chyba jest najgorsza siec w Polsce.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Problem z czatem na MO

Gdy hasło sieć nr 1 byłoby nieprawdziwe - to byłoby sporo pozwów. A niestety czy stety to prawda. Nikt w Polsce nie ma więcej łącznej liczby klientów usług stacjonarnych i mobilnych w Polsce.

Niestety sieć mobilna nie jest z gumy. Zależy też od zasad fizyki. Wszystkiego się nie przeskoczy.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Problem z czatem na MO

@Piotrekk85 niestety czy stety znow brak konkretow. Nie wiem ale cos mi sie wydaje ze o mobilki to tmobile ich bije nie interesuje sie tym ale z taka obsluga to juz nie dlugo beda mogli sie tak reklamowac najgorsze bagno od stycznia jak dla mnie serio nic nie potrafia dobrze zrobic?