Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z aplikacją Mój Orange


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Problem z aplikacją Mój Orange

Witajcie. Mam często problem z aplikacją Mój Orange. Nie mogę się zalogować, transmisja danych włączona. Screenshot_20200103-010730.png

 

Screenshot_20200103-010815.png

Co może być przyczyną tej sytuacji? 

5 ODPOW. 5

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Problem z aplikacją Mój Orange

I jeszcze jedno pytanie, mam "dwa" konta na Mój Orange. Na jednym podpięte jest 5 numerów na kartę, na drugim dwa na abonament. Wszystke konta mają jeden wspólny adres email. W przypadku odzyskiwania hasła jest duży problem, bo resetuje mi hasło do konta z numerami na abonament.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Problem z aplikacją Mój Orange

@nikodem_dyzma na jednym ze smartfonow tez po nowym roku pojawil mi sie identyczny problem. Odinstalowalem apke i ponownie zainstalowalem. Wada, ze trzeba bylo ponownie dodac numery, ale za to teraz smiga bez problemowEmotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Problem z aplikacją Mój Orange

Odisnstalowałem, zainstalowałem, działało, dzisiaj znów ta sama sytuacja. Momentami mam dosyć tej apki. Telefon HTC U11. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Problem z aplikacją Mój Orange

@nikodem_dyzma a w momencie jak nie mozesz wlaczyc apki to dziala Ci internet po sieci? Mialem podobny objaw i okazalo sie ze nie dzialal mi wtedy internet. Musialem wtedy zmienic ustawienia sieciowe APN. 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z aplikacją Mój Orange

@nikodem_dyzma  problemem może być twój telefon, może to śmieszne, ale aplikacja bugi łapie, nie wiem czy ktoś mający taki fon jak ty to zgłasza, powinny być poprawki, ja na Moto One i Xiaomi Mi9 nie mam problemów z aplikacją, choć co dziwne ta beta wersja działa lepiej, jeden minus że do zarządzania kontem się nie nadaje.