Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z aplikacją Mój Orange 4.5


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Problem z aplikacją Mój Orange 4.5

Zainstalowałem aplikację Mój Orange aby mieć kontrolę nad swoim kontem niezależnie od tego gdzie jestem, ale mam problem z najnowszą wersją aplikacji: mam kilka numerów na jednym koncie (abonament firmowy) i nie mogę wyświetlić danych dotyczących innych numerów podpiętych pod konto oprócz jednego. W starszej wersji aplikacji bez problemu miałem podgląd na wszystkie numery i mogłem się między nimi przełączać. Na stronie Orange w komputerze widzę wszystko jak należy (każdy numer przypisany do mojego konta), a w aplikacji nie mogę tego zrobić... nie pomogło nawet odinstalowanie aplikacji, wyłączenie i włączenie telefonu i ponowne zainstalowanie aplikacji tak jak mi doradzono

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z aplikacją Mój Orange 4.5

Jeśli w przeglądarce masz już nowe moj Orange, to tam numery na jednego właściciela są powiązane.

W aplikacji mobilnej niestety każdy numer to oddzielne konto. Więc trzeba dodać je osobno.

Są plany by to ujednolicić, ale konkretnych dat nie ma.
Anonim

Nie dotyczy

Problem z aplikacją Mój Orange 4.5

@Mikey1, a spróbuj metodą prób i błędów zalogować się po kolei każdym z numerów i za każdym razem przewinąć spojlerem, byś zobaczył co jest na podglądzie (które numery). Mnie tak naprowadził @Wiktor i tylko jednym numerem mogłem zobaczyć pozostałe, podpięte już wcześniej w starszej wersji appki.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 2
  • 0

Problem z aplikacją Mój Orange 4.5

Musisz każdy numer wprowadzić oddzielnie. Tam jest opcja Dodaj konto