Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Nowe Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 1

Problem z Nowe Mój Orange

Tak w polach ze screena mam zapamiętane dane logowania i udaje mi się na nie zalogować.

Z przypominania i zmiany hasła też już korzystałem zanim tu napisałem.

Nie za bardzo jak mam przystopować z czymkolwiek między stroną 3 a 4. To nie moje linki, które wybieram tylko wklejam gdzie mnie samo przenosi...

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Nowe Mój Orange


djkubek napisał(-a):

Tak w polach ze screena mam zapamiętane dane logowania i udaje mi się na nie zalogować. Z przypominania i zmiany hasła też już korzystałem zanim tu napisałem.


To ostatnie pytanie: bez opcji zapamiętania wyczyściłbyś pola wyboru i wklepiesz paluszkami adres i hasło? Jak to zrobisz, bo mniemam iż zmiana hasła z przypomnienia jest Ci znana, a nie tylko przeglądarka pamięta, to czy będziesz miał zapętlenie nadal?

Edit: stop! dopóki sam nie wywołasz przekierowania, nie powinno tak być, więc proszę o to powyżej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 1

Problem z Nowe Mój Orange

Dla pewności ostatni raz próbuję bez cookies, na IE i w sesji In-Private.

Logowanie (loginem wklepany ręcznie)>Podaj Hasło (wklepane ręcznie)>Po kliknięciu Zaloguj przenosi do "Zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange">klikam Przejdź do Nowego MO>strona logowania mailem-ręczne wklepywanie pól>Po kliknięciu Zaloguj kręci się kwadrat i ukazuje strona z krokiem 3 "Autoryzacja SMS" - pętla bez końca 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Nowe Mój Orange

@djkubek, to jeszcze jedna próba....ciepłe bułeczki Krasińskiego...o ile pamiętasz...wejdź sobie w nowy temat @Arturlink i trzecią pozycję kliknij...co się będzie działo.

A.JPG


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 1

Problem z Nowe Mój Orange

Ekran logowania e-mailem po uzupełnieniu ręcznie i zalogowaniu - przenosi do kroku 3 Autoryzacja SMS 😉

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Nowe Mój Orange


djkubek napisał(-a):

Ekran logowania e-mailem po uzupełnieniu ręcznie i zalogowaniu - przenosi do kroku 3 Autoryzacja SMS 😉


@djkubek, ręce mi opadły i nie mam pomysłu, co dalej. Kliknij w Kontakt u góry lub na dole i za darmo porozmawiaj o Twoim problemie albo przez aplikację, albo na czacie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 1

Problem z Nowe Mój Orange

Już gadałem i podobno problem znają, tu dodatkowo zacząłem temat żeby ich zmotywować+może też ktoś wpadł w pułapkę lipnej bety NMO.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Problem z Nowe Mój Orange

@Anonim, Wiktor wyżej już wspominał, że sprawa jest zgłoszona. @djkubek Damy ci znać jak będziemy mieli informację o wyeliminowaniu problemu, oczywiści możesz sam sprawdzać, co jakiś czas, bo rozwiązanie może być szybsze niż informacja, która do nas dotrze. Emotikon: Mrugający


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 1
  • 34
  • 0

Problem z Nowe Mój Orange

Ten zespół jest cienki. Czy wy nie widzicie ilu ludzi ma problemy z tym, do tego wy to wymuszacie. Szkoda nawet tu pisac. Elo


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Problem z Nowe Mój Orange

@djkubek, jak wygląda sytuacja? Próbowałeś ostatnio się zalogować (najlepiej w trybie incognito)?