Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

Prace planowane na Mój Orange

Ciągle nie rozumiem 😞 Logowanie jest obecnie dostępne. Komunikat mówi, że nie będzie dostępne od 1 w nocy. Czego oczekujesz, jenerale?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38314
  • 1382

Prace planowane na Mój Orange

Esklep (cześć do zamówienia) jest zaślepiona
Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Ja widzę tak mamy dziś 19 maja a info było ze niedostępne od 20 maja 

Przechwytywanie.PNG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38314
  • 1382

Prace planowane na Mój Orange

Esklep to nie ecare to nie portal. Nowomowa pomarańczowa 😊 podejrzewam że jest postulat większej czytelności 😉
Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange


@Arturnapisał(-a)
Ciągle nie rozumiem 😞 Logowanie jest obecnie dostępne. Komunikat mówi, że nie będzie dostępne od 1 w nocy. Czego oczekujesz, jenerale?

@Artur, to samo widzę, co Ci @Anonim pokazał, czyli, że nie mam dostępu do najważniejszych informacji z konta, a tylko do tych wybranych części serwisu.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6112
  • 109

Prace planowane na Mój Orange

Osz... teraz rozumiem. Zdecydowana większość tematów tutaj dotyczy Mój Orange i byłem przekonany, że znowu o to chodzi. Wydaje mi się, że nie ma sensu robić teraz "rozbiorów" strony i tłumaczyć czym różnią się między sobą i dlaczego logowanie do sklepu to nie to samo co logowanie do Mój Orange. Pomyślimy jak to w przyszłości rozwiązać, aby było bardziej czytelne.

Póki co, wiedzcie, że w ten weekend bardzo dużo prac będzie mieć miejsce na stronie i musimy się spodziewać, że różne jej elementy mogą być czasowo niedostępne. Wybaczcie jeśli gdzieś pojawiają się nieprecyzyjne godziny - czasami podczas prac pojawiają się "przeszkody", które zmieniają nasze plany i nie nadążamy z aktualizacjami komunikatów.

Co ważne, logowanie do Nasz Orange powinno działać przez cały weekend 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@Artur, to jeszcze dopowiem i do screenów tutaj pokazanych dorzucę jeszcze jedno. Wylogowałem się z Chrome z forum, zamknąłem przeglądarkę i otwarłem stronę logowania do forum na IE.  Z zakładki NO (nie zalogowany) kliknąłem w Mój Orange. Na pierwszy ogień, otwarła się nowa karta do logowania w NMO, gdzie wpisany mail i hasło, wrzuciło jeszcze inny obrazek, niż dał @Anonim

2018-05-19 (12).png


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1180
  • 2463
  • 70

Prace planowane na Mój Orange

Czy teraz trwa przerwa na NMO ?
Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange


@DawidOrangenapisał(-a)
Czy teraz trwa przerwa na NMO ?

@DawidOrangeA jakie masz info? bo na MO działa jak u mnie

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

Co prawda, zakres prac jest trochę inaczej sformułowany, ale dla wszystkich posiadaczy aplikacji wiadomość ta jest bardzo istotna. Żeby nie było narzekania, proszę czytać. Natrafiłem na ten komunikat przy okazji sprawdzania działania niektórych funkcji aplikacji MO Emotikon: Szczęśliwy

uwaga.png