Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prace planowane na Mój Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

Nie znajdę na komórce linka, ale było info o migracji części klientów ze starego systemu rozliczeniowego do nowego (dotyczy stacjonarek). Może to też być awaria jakaś.
Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@AnonimCzy miałeś jakieś info jak napisał w tym temacie @Piotrekk85 a dalsza dyskusja w tym temacie nie ma żadnego sensu https://nasz.orange.pl/t5/Światłowód-i-Neostrada/Jak-to-wreszcie-jest-z-tą-szybkością-internetu/m-p/54399#M8057

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@Anonim  Nie, nic takiego nie miałem

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@Anonimja podczas migracji do nowego systemu nie miałem takiego problem ale też myślę ze zostałeś przyblokowany. Co innego jest logowanie się do Mój Orange a Nasz Orange oczywiście są to te same dane jak login i hasło ale nie ogranicza do dostępu forum jak myślisz @Piotrekk85


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

Jeśli ktoś jest w trakcie migracji, to może nie mieć dostępu do konta. Może jest inna przyczyna która nie dotyczy wszystkich. Warto to zgłosić na BOK lub poczekać do poniedziałku.
Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@Piotrekk85
@Anonim
Panowie dzięki za zainteresowanie ale osobiście uważam, że rzecz nie jest godna tak wielkiej uwagi by zgłaszać to gdziekolwiek - wystarczy info tu na forum, zainteresowani i tak będą wiedzieli -
W mojej ocenie zostałem przyblokowany i tyle - pewnikiem by ukrócić moje relacje z przebiegu "usuwania awarii" ktoś wpadł na przebiegły pomysł i zbanował mnie na jakiś czas (może ok. tygodnia lub jakieś trzy dni) tak to się robi. Sam byłem swego czasu moderatorem jednego z forów i takie numery nie są mi obce.
Jutro jak się ktoś połapie i doczyta że mam podwójne konto to zablokuje oba na okres 7 dni a później wywali w kosmos "jp_jurka".
Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zainteresowanie i do miłego usłyszenia / napisania.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Prace planowane na Mój Orange

Niestety forum nie jest miejscem do zglaszania indywidualnych problemów. Więc żadnej reakcji nie będzie.
Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@Anonim, zastanawia mnie jedno. Skoro można być na forum, to łatwo jest sprawdzić, czy się ma dostęp do konta bezpośrednio z zakładki u góry forum, czyli zakładki Mój Orange. W aplikacji też można  to sprawdzić.

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@AnonimTo ja się podpytam czy miałeś w ostatnich 2 latach zmieniany okres rozliczeniowy ?

Anonim

Nie dotyczy

Prace planowane na Mój Orange

@Piotrekk85Racja forum to forum i blokada dostępu do forum dotyczy forum - a wiadomość mają przeczytać osoby zainteresowane i nie jest tu potrzebna żadna reakcja.

 

@AnonimDobre pytanie tylko, że konto jp_jurek to konto zarejestrowane jako konto bez usług Orange, natomiast konto keruj_jp jest kontem opartym o usługę neostrady i tam dostępu żadnego nie ma.

 

@Anonimchyba nie było - nic takiego nie kojarzę