Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Powrót do rozmowy na czacie z tym samym doradcą


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Powrót do rozmowy na czacie z tym samym doradcą

► Temat przeniesiono z kategorii O społeczności. Dodatkowo doprecyzowano w nim tytuł i scalono wątki - Moderator Wiktor ◄

 

Czy da się wrócić do rozmowy z doradzca ?

6 ODPOW. 6

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Powrót do rozmowy z doradzcca

Jeśli chodzi o CZAT, to może się zdarzyć, że trafisz na tego samego doradcę. 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Powrót do rozmowy na czacie z tym samym doradcą

Zależałby mi żeby powrócić do miałem tam cała instrukcje co mam zrobić żeby rozwiązać problem i nie mg nawet ponownie napisać bo wyskakuje ze prowadzę rozmowę w innym oknie 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Powrót do rozmowy na czacie z tym samym doradcą

Niestety nie. Ew skontaktuj się jeszcze raz z BOK i może ktoś do Ciebie oddzwoni ale nie każdy ma taką możliwość.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Powrót do rozmowy na czacie z tym samym doradcą

Sprawdź czy nie masz otwartej rozmowy na Orange.pl

Napisz jaki masz problem ?


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Powrót do rozmowy na czacie z tym samym doradcą

Wskazany komunikat najprawdopodobniej oznacza, że posiadasz już właczony czat w jednej z kart w przeglądarce. Mając to na uwadze, jeśli nie potrafisz zlokalizować tej karty i jej zamknąć, najlepiej byłoby zamknąć przeglądarkę,i włączyć ją ponownie.

Co do doradcy - nie ma możliwości powrotu do tego samego doradcy - możesz zostać z nim automatycznie połączony, ale jeśli nie, to nie będzie możliwości przełączenia rozmowy. Nowy doradca zwykle jednak widzi historię poprzedniej rozmowy 🙂 Pamiętaj też, że po zakończeniu rozmowy, możesz zapisać rozmowę.

 

@Piotrekk85, doradcy czata nie mają możliwości oddzwaniania do klientów. Zresztą doradcy na infolinii zwykle też nie powinni tego robić.

Anonim

Nie dotyczy

Powrót do rozmowy na czacie z tym samym doradcą

@Jarek, jeżeli wiesz jak działa czat, to może byś podpytał "po linii" czy jest możliwość na samym początku rozmowy (jak np. w Microsoft) "podpięcia" linka odwołującego się do konkretnego rozmówcy? Miałby On tę pewność, że nie utraci tego, co opisał, bo ze swojego doświadczenia wiem, że kolejnemu konsultantowi trzeba od nowa wszystko "wyoślić". Czyli że nie do końca działa czat tak, jak opisałeś.