Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

@wscieklaewka z czata można skorzystać bez zalogowania, ale odpowiedzi uzyskasz tylko z automatu, z góry ustalone. Z konsultantem bez zalogowania nie porozmawiasz.

Z BOK głosowo, to inna sprawa. Ja właśnie często dzwonię do BOK Orange z innego numeru niż Orange, aby nie ponosić dodatkowych kosztów.

To jedyny najsensowniejszy sposób kontaktu z Orange w celu załatwienia spraw lub uzyskania informacji + NO, gdzie mądre głowy zawsze coś podpowiedzą.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Jeśli chodzi o potwierdzenie wpłaty to zadzwonię na infolinię po pracy, na czat ciężko się dostać. Ale generalnie fakt tego iż nie mogę założyć konta mój Orange mnie dziwi. Mam urządzenie na raty bez abonamentu, a przy zakładaniu konta trzeba wpisać nr usługi, wpisując numer klienta nie rozpoznaje. Zakładając konto klikając "nie jestem abonentem orange", jak później mam dodac swoją umowę, aby na bieżącą być z opłatami?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Dodam jeszcze że po założeniu konta mam błąd "Zapytanie nie zawiera numeru prepaid!"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Na dziś nie przewidziano Mój orange dla klientów bez aktywnej usługi telekomunikacyjnej.
Poza tym nie wiem w jakim celu chcesz przesłać potwierdzenie wpłaty. Je się wysyła zwykle w celu przyśpieszenia odblokowania usług. A skoro ich nie masz - to nie ma co odblokować.

Jeśli ktoś z windykacji Orange zaproponował Ci wysłanie potwierdzenia wpłaty, to powinien Ci podać adres odpowiedniej skrzynki mailowej.

W innych wypadkach, potwierdzenie wpłaty nie ma znaczenia. I tak wpłata dotrze do Orange w ciągu dni/godzin i będzie na koncie Orange.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Nie chodzi o żadna windykacje. Otrzymałem pierwsza fakturę z ratą i chciałem mieć pewność że dotarło do nich na konto. Większość faktur oplacam przez dedykowane aplikacje. Myślałem że z Orange będzie podobnie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Są takie plany, ale chyba najwcześniej udostępnienie takiej opcji będzie w połowie przyszłego roku.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

@grandslide 

Ja Cię rozumiem bardzo dobrze, gdyż mam podobny charakter co do przeróżnych płatności 🙂

Próbuj może Ci się w końcu uda nawiązać kontakt z konsultantem.

 

https://www.orange.pl/view/kontakt