Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 5
  • 0

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Ze względem na charakter zagadnienia temat został przeniesiony z działu Inna oferta - moderator Kinga

 

Witam, jak mogę sprawdzić czy pieniądza za fakturę wpłynęły na konto? Przez czat bądź infolinię Max nie mogę sprawdzić, gdyż nie mam numeru w Orange, ani Neostrady. Tylko urządzenie na raty bez abonamentu. Dodatkowo nie mogę założyć konta Mój Orange również z powodu braku numer co jest według mnie kompletnie bez sensu. Z góry dzięki za pomoc, ponownie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Są takie plany, ale chyba najwcześniej udostępnienie takiej opcji będzie w połowie przyszłego roku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Spróbuj na messengerze. Ew. przy kontakcie z Maxem nie podawaj danych tylko powiedz kilka razy że chcesz rozmawiać z doradcą.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Jedna z osób na forum podała, że kupiła starter za 5 PLN. Numer został aktywowany i bez problemów zostało założone konto w Mój Orange.

Wiem, że to dodatkowa opłata, ale znacznie ułatwia rejestrację na MO.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Potwierdzenie wplaty/Moj orange


@grandslidenapisał(-a)

Ze względem na charakter zagadnienia temat został przeniesiony z działu Inna oferta - moderator Kinga

 

Witam, jak mogę sprawdzić czy pieniądza za fakturę wpłynęły na konto? Przez czat bądź infolinię Max nie mogę sprawdzić, gdyż nie mam numeru w Orange, ani Neostrady. Tylko urządzenie na raty bez abonamentu. Dodatkowo nie mogę założyć konta Mój Orange również z powodu braku numer co jest według mnie kompletnie bez sensu. Z góry dzięki za pomoc, ponownie.


@grandslide 

 

Nie musisz być klientem Orange aby założyć konto Mój Orange. Spróbuj pójść tędy ( zarejestruj się - następnie  kliknij nie jestem abonentem )

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

@wscieklaewka: taką metodą nie będzie dostępu do czatu.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

No jak to i dlaczego ? @Piotrekk85 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Spróbuj zarejestrować się z tego linku:

https://www.orange.pl/rejestracja.phtml?mode=both

Powinno pójść na NIE JESTEM KLIENTEM ORANGE.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Bo podany link umożliwia założenia konta na portalu orange.pl. Dostępu do czatu obsługowego nie będzie, a na pewno będzie utrudniony. Trzeba normalnie się zalogować.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

Ja w ten sposób na chwilę obecną korzystam, bo na NMO wyświetla mi się strona 404. Czat przed chwila sprawdzałem, też działa.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Potwierdzenie wplaty/Moj orange

To dziwne @Piotrekk85  kurcze aż nie dowierzam - takie utrudnienia by były z nawiązaniem kontaktu z czatem?

No to dlaczego w takim razie można dzwonić z innej sieci i połączyć się z konsultantem Orange ? Emotikon: zakłopotany a do tego ponoć za free Emotikon: zakłopotany