Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pobieranie PDF-a z bieżącą fakturą

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pobieranie PDF-a z bieżącą fakturą

@Anonim Hej.

 

Już jestem po "płatności" na dwóch kontach.

Na pierwszym koncie przed przejściem do płatności, kwota prezentowana jest za sam abo bez rat. Po przejściu do "Opłać" kwota prezentowana "łącznie" to abo + rata za sprzęt -> OK. Przy przekierowaniu do płatności BM przez "Opłać całość online" kwota w "Koszyk" abo + rata za sprzęt -> OK.

 

Na drugim koncie przed przejściem do płatności, kwota prezentowana jest za sam abo bez rat. Po przejściu do "Opłać" kwota prezentowana "łącznie" to abo + rata za sprzęt -> OK. Przy przekierowaniu do płatności BM przez "Opłać całość online" kwota w "Koszyk" abo + rata za sprzęt -> OK.

Wybrałem polecenie "Powrót" i ponownie "Powrót" -> przekierowało mnie na wersje mobilną - pobrałem fakturę bez błędu, musiałem odczekać chwilę (przycisk "Opłać całość online" był nieaktywny z uwagi na rozpoczętą a nie dokończoną płatność, po paru minutach wskoczył na _pomarańczowo_ - pobrałem fakturę - przeszedłem do płatności -> OK)

 

Wg. mnie jest ok, o to chodziło ? Jeśli nie to śmiało - łopatologicznie proszę zobrazuj mi to jeszcze raz Szczęśliwa kobieta

 

Pozdrawiam Szczęśliwa kobieta

Anonim

Nie dotyczy

Pobieranie PDF-a z bieżącą fakturą

@Bartłomiej , nic nie trzeba "łopatą wbijać" do głowy. U Ciebie widzę z opisu, że jest ok. Ja mam do faktury tydzień z hakiem, nim się pojawi na koncie. Odinstalowałem też betę i pobrałem ogólnodostępną, lecz jak się załapię ponownie na testy, to chętnie wypróbuję działanie w becie u siebie...bo o to chodzi, żeby hulało. A tak na marginesie, to całe Blue Media uważa problem z głowy, jak klikniesz w opłać, a anulujesz. To nie ich bajka i nie poczuwają się już do info zwrotnego mailowo, że płatność została anulowana. Mnie to nie przeszkadza, lecz wygodniej im jest "odhaczyć" i po sprawie.

Anonim

Nie dotyczy

Pobieranie PDF-a z bieżącą fakturą

@Bartłomiej , mnie udało się dzisiaj, po małym kombinowaniu, uruchomić pobranie faktury i skutecznie opłacić blikem przez Blue Media Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pobieranie PDF-a z bieżącą fakturą

Super, w takim razie po "tym" problemie Szczęśliwa kobieta

Anonim

Nie dotyczy

Pobieranie PDF-a z bieżącą fakturą

Dygałem się @Bartłomiej  płacić w becie, ale kiedy, jak nie teraz?


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pobieranie PDF-a z bieżącą fakturą

Tutaj akurat ryzyka żadnego nie ma, kierowanie do panelu płatności tak jak i w poprzedniej wersji jest bezpieczne - te same punkty końcowe.