Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Po co internet przy dzwonieniu do BOK z Mój Orange?

ROZWIĄZANE

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Po co internet przy dzwonieniu do BOK z Mój Orange?

Wszystko mozna tylko wszystko wymaga rozwoju 🙂 i wcale nie jest takie intuicyjne 🙂 czyli np. Ten pomysł o zapisaniu numeru z którego wykonywane jest połączenie aby je zidentyfikować. Zarządzanie tez takim rozwiązaniem z cyferkami odnosnie tematów tez jest słabe i trudne operacyjnie. To musi być proste i łatwe. Poza tym zapominasz o kwestii związanej z autoryzacja (przy takim podejściu musiałbyś jeszcze raz sie zautoryzowac u doradcy bo nie ma szansy na bezpieczne przekazanie informacji ze juz sie zalogowałes do aplikacji.

 

NAtomiast zgadzam sie ze problem jest i pomyśle o tym jak zrealizować połączenia awaryjne (czyli wtedy kiedy nic nie działa w data) oprócz możliwości kontaktu przez zwykły numer *100 lub *600.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 541
  • 648
  • 24

Po co internet przy dzwonieniu do BOK z Mój Orange?

No to chyba już wszystko w temacie. Dzięki za odpowiedzi 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Po co internet przy dzwonieniu do BOK z Mój Orange?

Zgłoszenie awarii/usterki nie wymaga żadnej weryfikacji.
Połączenie na dział techniczny może mieć furtkę i nie wymagać całego tego zaplecza.

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Po co internet przy dzwonieniu do BOK z Mój Orange?


Piotrekk85 napisał(-a):
Zgłoszenie awarii/usterki nie wymaga żadnej weryfikacji.
Połączenie na dział techniczny może mieć furtkę i nie wymagać całego tego zaplecza.

Masz rację dlatego wspomniałem że tym konkrentym case'm spróbuje się zająć. Natomiast z drugiej strony dla rejestracji uszkodzeń mamy automat na zwykłej infolinii więc telefon na nią jest dobrym rozwiązaniem.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Po co internet przy dzwonieniu do BOK z Mój Orange?

można zrobić przerwę w spacerze i skorzystać np. z darmowego wifi w kawiarni lub pubie a przy okazji napić się kawki lub piwka 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Po co internet przy dzwonieniu do BOK z Mój Orange?

Okej - jest prawie. Braku tylko minimalnego trybu offline w Mój Orange by przejść do kontaktu z BOK i połączyć się z odpowiednią opcją na IVR (offline) przez połączenie głosowe.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Po co internet przy dzwonieniu do BOK z Mój Orange?


Remi napisał(-a):

można zrobić przerwę w spacerze i skorzystać np. z darmowego wifi w kawiarni lub pubie a przy okazji napić się kawki lub piwka 🙂


Ja właśnie spacerowałem po piwo 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Po co internet przy dzwonieniu do BOK z Mój Orange?

I do kina bo dziś środa 🙂