Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączone konta Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Połączone konta Mój Orange

Właśnie zauważyłem, że konsultant połączył dwa numery telefonu pod jedno konto mailowe na Mój Orange. Nie było takiej możliwości?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Połączone konta Mój Orange

To się nie zmieniło. 😁

 

Hm... 

 

Jeżeli tylko nowy nr został zarejestrowany na tę samą osobę, to z automatu powinien "podłączyć" się do konta, na którym ta osoba ma już jakieś uslugi. Jedyne co - to kwestia tego, kiedy to nastąpi (w sensie: taki nowy nr może nie być od razu widoczny na koncie) 🤔.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Połączone konta Mój Orange


@Ron napisał:

Właśnie zauważyłem, że konsultant połączył dwa numery telefonu pod jedno konto mailowe na Mój Orange. Nie było takiej możliwości?


Nie było możliwości - czego? Bo nie skumałem pytania 😉


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Połączone konta Mój Orange

Nie było możliwości łączenia kont pod jednego maila, a kiedy się to zmieniło ??Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Połączone konta Mój Orange

To się nie zmieniło. 😁

 

Hm... 

 

Jeżeli tylko nowy nr został zarejestrowany na tę samą osobę, to z automatu powinien "podłączyć" się do konta, na którym ta osoba ma już jakieś uslugi. Jedyne co - to kwestia tego, kiedy to nastąpi (w sensie: taki nowy nr może nie być od razu widoczny na koncie) 🤔.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Połączone konta Mój Orange

Nie do końca. Każde konto, to konto abonenckie. Każda usługa z automatu jest rejestrowana na nowe konto abonenckie, chyba że podczas składania zamówienia połączą je z twoim kontem, wówczas 2 usług będą na jednym koncie i będą również w systemie.

 

Natomiast gdy Orange zmigruje Cię do nowego mój Orange to z automatu wszystkie konta będą na jednym e-mailu.

Anonim

Nie dotyczy

Połączone konta Mój Orange

@ludwik1, i tak i nie. W starym miałem kilka kont, gdzie każda z usług była osobnym kontem z innymi hasłami i loginami. W chwili połączenia ich w jedno przeze mnie, możliwość nawigacji była. Potem jakby pole manewru się zawęziło. Więc najgorzej "transformacja", czy raczej migracja przebiegała u takich chociażby jak ja. Owszem, po części masz rację, albowiem w ramach jednego konta mailowego (w aplikacji), dostanie się do innych usług wymaga w tym jednym, łączonym koncie podanie numeru konta abonenckiego. Na dzień dobry zaś wymaga PIN-u. Ale ich system chyba "trawi" to spokojnie, skoro przekierowania są. Nie znam natomiast mechanizmu u nowych abonentów i powiązania ich usług w jedno. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Połączone konta Mój Orange

Czekam na możliwość zarządzania na jednym koncie innymi numerami, zarejestrowanymi na różne osoby. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2080
  • 7653
  • 31

Połączone konta Mój Orange


@Ronnapisał(-a)

Czekam na możliwość zarządzania na jednym koncie innymi numerami, zarejestrowanymi na różne osoby. 


Właśnie chciałem założyć nowy wątek, zadając identyczne pytanie, ale podpowiedź w sugestiach skierowała mnie tutaj. A zatem, czy przez ostatnie dwa lata coś się zmieniło? Chciałbym mieć dostęp do usług mojej mamy i nie zakładać w tym celu nowego konta.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Połączone konta Mój Orange

@pirenej niestety jest obecnie nowa wersja apki Mój Orange, jak i konta na www. W tamtym czasie była dostępna wersja apki 4.X, obecnie jest wersja 5.19, która niestety mocno się różni. Logowanie odbywa się przez adres e-mail, wiec trzeba założyć konta zarejestrowane na adres e-mail. Dla dwóch osób, dwa różne konta z dwoma adresami e-mail. Po zalogowaniu w apce, wszystkie usługi będą dostępne w jednym miejscu.

Anonim

Nie dotyczy

Połączone konta Mój Orange

@pirenej  konta są segregowaniu po PESEL, więc konta mamy nie scalisz że swoim,  trzeba będzie się osobno logować, trzeba założyć jednak osobne konto 😎