Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Połączone konta Mój Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Połączone konta Mój Orange

@Anonim @pirenej jak już masz założone konta, to można w apce zalogować jednocześnie dwa konta i dostęp jest do wszystkich usług zarejestrowanych na dwie różne osoby. Osobiście sprawdzałem i w jednej apce mam obecnie zalogowane trzy konta.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Połączone konta Mój Orange

No właśnie nie mogę założyć drugiego konta. Jestem w kroku 2/3, ustawianie email i hasła i akceptacja regulaminu, wymogi na hasło spełnione klikam "dalej" i nie idzie. Zostaje na tej samej stronie i nie pokazuje żadnych errorów. Stąd pomyślałem, że może z jednego konta można zarządzać, żeby się nie mitrężyć z tym odrębnym kontem, którego nie mogę założyć.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Połączone konta Mój Orange

@pirenej pewnie będzie potrzebna pomoc konsultanta w założeniu konta na e-mail. Zakładasz konto na inny e-mail, nie ten sam co Twój? Ja jak zakładałem konto, to na infolinii poprosiłem o link do rejestracji. Potem to już tylko weryfikacja nadanie hasła i poszło. Ze strony www też miałem problemy z założeniem.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7536
  • 28

Połączone konta Mój Orange

na inny email. No to muszę poczekać do poniedziałku, bo Max nic nie umie.

Anonim

Nie dotyczy

Połączone konta Mój Orange

@pirenej  Max dużo potrafi  ale takich spraw nie załatwi, czat czy telefon i załatwisz to od ręki, ale w poniedziałek ☺