Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

Cześć! Mam problem z nowym Mój Orange i opcją Orange Darmowe WIFI. Swego czasu (jeszcze chyba w starym Mój Orange) wyłączyłem usługę. Teraz poszedłem po rozum do głowy i chcę ją włączyć i aktywować. Gdzie to mogę zrobić w nowym Mój Orange? Jak wejdę w sekcję Umowy, urządzenia i usługi dodatkowe a następnie w Pakiety i usługi dodatkowe to po chwili otrzymuję komunikat Wewnętrzny błąd komponentu Twoje aktywne usługi. I tak jest od wczoraj rana. Dzwoniłem na infolinię Orange, to mi tylko zdalnie włączyli usługę na modemie, ale muszę jeszcze gdzieś założyć konto. Biorą mnie już nerwy bo nigdzie niczego nie mogę znaleźć. Pomożecie mi jakoś? Może podeślecie mi linka do rejestracji czy coś... Ręce mi już opadają...

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

WitajcieSzczęśliwa kobieta temat co prawda od ponad roku nie spotkał się z komentarzami, jednak uważamy, że warto dodać w nim kilka groszy.

 

Orange Darmowe WiFi - samo w sobie nie jest już usługą rozwijaną - tym samym nie jest ona dostępna dla nowych klientów ( dostęp posiadają użytkownicy, którzy założyli jeszcze na starym koncie stacjonarnym, przeszło ponad rok temu, konto do usługi Darmowe Orange WiFi )

Powodów jest kilka, usługa jest niszowa, mało kto z niej w praktyce korzysta… I w sumie – to nawet nie jest takie dziwne, bo pakiety danych w przeróżnych ofertach są taaaakie duże, że nikt nie chce się już „bawić” w połączenie po WiFi z maks. prędkości do 1 Mb/s.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

24 ODPOW. 24

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

Teraz w większości wypadków aktywacja możliwa jest przez BOK http://orange.pl/kontakt

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

Jak już wspomniałem, usługę mi już aktywowali zdalnie, ale muszę założyć jeszcze gdzieś konto aby uzyskać login i hasło do usługi - tego nie mogę zrobić.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@matimoto87Nie wiem czy ten link Ciebie przekieruje do aktywacji Aktywacja usługi Darmowe Orange WiFi


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@Anonim, widziałem już ten link, ale po wejściu mam taki komunikat:

 

W celu aktywacji usługi Darmowe Orange WiFi, należy się zalogować.

 

Po powrocie do strony logowania, po zalogowaniu wracam na normalną stronę Mój Orange. Jak wklepię ten adres jeszcze raz (czyli po zalogowaniu) to znowu mam komunikat, żeby się zalogować...

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@matimoto87Na starym Mój Orange chyba jeszcze działa a na nowym Mój Orange może ci pomoże kolega @Anonim

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@Anonim martwi mnie ten wątek, który podałeś, gdyż nie ma tam rozwiązania 🙂 Kolega z tego tematu się poddał i tyle... Spróbuję jutro zczatować się z konsultantami... 

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@matimoto87, z panelu modemu próbowałeś? Jeszcze z telefonu można by próbować, bo z logowaniem do Darmowe Orange WiFi trzeba utrafić na dobry moment. Mnie pomógł hard reset telefonu. Oczywiście, usługa nie znika po aktywacji. Idę na mecz.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@matimoto87Tylko na infolinii mogą Ci aktywować na samym routerze ale nie na koncie bo sam musisz stworzyć login i hasło. Loginem jest twój adres e-mail a hasło sam sobie generujesz.  


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

Orange Darmowe Wifi - aktywacja

@Anonim, link na stronie konfiguracji modemu kieruje do orange.pl, także nic mi po nim 😞