Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta dla Ciebie(dla mnie)

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla Ciebie(dla mnie)

Otwieram stronę https://www.orange.pl z usługą stacjonarną. Sprawdzam: Oferta dla Ciebie > Zobacz ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie > Sprawdź szczegóły > Mamy dla Ciebie propozycję > Poznaj Orange Love > Sprawdź > Poznaj korzyści z łączenia usług w Orange Love > Wybierz swój pakiet. Tutaj występuje błąd! Szczegóły oferty-jest ok. Okienko opcji kontaktu też ok.

dane do błędu.PNGbłąd -konfiguracja.PNG

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Oferta dla Ciebie(dla mnie)

ajjj... dzięki, że napisałeś, @Anonim. Sprawdzimy skąd błąd. Byłoby łatwiej, gdybyś podrzucił jeszcze link do strony z błędem, znaczy to, co wyświetla się w pasku adresu na stronie z z "The requested URL..."

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Oferta dla Ciebie(dla mnie)

ajjj... dzięki, że napisałeś, @Anonim. Sprawdzimy skąd błąd. Byłoby łatwiej, gdybyś podrzucił jeszcze link do strony z błędem, znaczy to, co wyświetla się w pasku adresu na stronie z z "The requested URL..."
Anonim

Nie dotyczy

Oferta dla Ciebie(dla mnie)


Artur napisał(-a):
ajjj... dzięki, że napisałeś, @burebusek. Sprawdzimy skąd błąd. Byłoby łatwiej, gdybyś podrzucił jeszcze link do strony z błędem, znaczy to, co wyświetla się w pasku adresu na stronie z z "The requested URL..."

@Artur, z wczorajszego został mi tylko wycinek, ale dzisiaj powtórzyłem go i jest! Screeny do dyspozycji, z jaką kolejnością wchodziłem.