Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

Nie wnikam, co i gdzie jest źle ustawione po stronie systemów ORANGE, kupiłem ofertę na kartę i tak powinna być ona przypisana i wszelkie opcje powinny być ustawione z automatu, bo nie wierzę, że dla każdego numeru trzeba je wyklikiwać ręcznie. Zgłaszałem ten problem w salonie (ponowie w poniedziałek przez infolinie) i jak dla mnie są dwie opcje albo powinien być on rozwiązany (powinny zostać naniesione zmiany w systemie) albo potraktowany i zgłoszony jako reklamacja.

 

Ogólnie założyłem konto i loguję się poprzez login i hasło do konta, do którego mam podpięte wszystkie numery. Próbowałem zresztą logowania poprzez dany numer jak i aplikację mobilną (na różnych telefonach) wszędzie to samo. Oczywiście nie przyjmuje też pustego kodu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

A spróbuj tak. Wyczyść przeglądarkę lub spróbuj w trybie incognito.

Zaloguj się wpisując zamiast loginu numer telefonu w postaci 9-cyfrowej (np. 510234567) i hasło takie jak masz.
Anonim

Nie dotyczy

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

@ewa555, na podstawie tej lektury spytałbym o wersję aplikacji MO, którą się posługujesz, bo w poprzedniej wersji podglądowej, zachęcającej do pobrania appki, była wersja od bodajże 4.0, a potem żeśmy ponaglali, by zaktualizować do 4.2. Z tego co pamiętam, to im starszą wersję ktoś posiada (a tacy zapewne są), to w najnowszej 4.7.1 raczej działać powinno poprawnie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

@Anonim 

oczywiście najnowsza wersja aplikacji.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

@Piotrekk85 przeglądarka wyczyszczona, logowanie w trybie prywatnym, niestety bez zmian.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

To ostatnia próba czyli migracja na nowe mój Orange https://www.orange.pl/twojekonto/rejestracja ale czy się uda? podejrzewam, że nie. Chyba coś od zaplecza muszą działać.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

@Piotrekk85rejestrowałem się kilka dni temu więc raczej jestem już w nowym orange...

z pewnymi sprawami i tak nic nie zrobię dlatego pozostaje czekać. Dzięki za zainteresowanie.

Anonim

Nie dotyczy

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?


@ewa555napisał(-a)

@Anonim 

oczywiście najnowsza wersja aplikacji.


@ewa555, jeszcze mam taką propozycję dla Ciebie. Testowana na moim przykładzie. W Google Play dokonałem aktualizacji do najnowszej wersji, ale bez tych wszystkich podstawowych kroków się to odbyło. A więc bez trybu nocny-dzienny, bez samouczka i czytelnych wszystkich podpowiedzi. Więc odinstalowałem, wyłączyłem telefon, i mogę posłużyć dzisiejszymi screenami, jak nie wierzysz. Ze wszystkim (intuicyjnym interfejsem) krok po kroku, przechodziłem etapy dostania się do konta w aplikacji. Ponieważ już wcześniej z @Wiktorem testowaliśmy błędy, toteż doszliśmy do sedna, czyli logowania się poprzez komórkę z Orange Love. Cierpliwość się opłaciła i Ty możesz po ponownym zainstalowaniu spróbować na najbardziej prawdopodobnym do logowania telefonie, (być może także skorzystania z dostępnej opcji przypomnienia hasła). Jako test, który to może być, z pozycji forum, poprzez zakładkę Mój Orange spróbuj się "przebić" tym hasłem, którym jesteś zalogowany do forum. Jeżeli puści hasło, to w aplikacji powinno być synchroniczne. Może być tak, że od razu z tej zakładki zobaczysz podgląd. Jeżeli zaś nie i będzie wymagane logowanie, to próbuj najpierw hasłem do forum, ale z mailem (prawdopodobne) z okresu rejestracji. Natomiast błędne dane jak się pojawią, to też skorzystaj z opcji przypomnienia hasła. Hasła w aplikacji MO i z pozycji zakładki forum do Mój Orange winny być takie same. To na razie tyle podpowiedzi.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

Jeśli rejestrowałaś na "nowe", to spróbuj się zalogować w polu login wpisując maila (też w trybie incognito). Też masz prośby o kod abonencki?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

ORANGE olewa mój problem z kodem abonenckim w Mój Orange?

Logowałem się zarówno na login jak i na numer telefonu. Bez zmian cały czas żąda kodu abonenckiego.