Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

O co tu chodzi? Brakujące opcje w Mój Orange, płatne połączenia itp.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 0

O co tu chodzi? Brakujące opcje w Mój Orange, płatne połączenia itp.

Witam serdecznie,

proszę potwierdźcie te bezsensowne i idiotyczne zmiany:

1) na koncie Mój Orange (www) nie widzę W OGÓLE możliwości wysyłania zgłoszeń do konsultantów - nie mogę zgłosić żadnego problemu technicznego, ani przesłać reklamacji tak jak kiedyś

2) w aplikacji Mój Orange zniknęła opcja bezpłatnego połączenia z BOK - teraz wybiera się temat rozmowy, wyskakuje informacja, że rozmowa będzie PŁATNA zgodnie z taryfą, a następnie kieruje pod zwykły numer infolinii - kiedyś był to inny numer, bezpłatny.

 

Aż nie jestem w stanie w to uwierzyć, że ktoś mógłby być tak nierozsądny, żeby usuwać w 2018 roku opcję wysyłania zgłoszeń online z portalu zarządzania kontem. To nas cofa o 15 lat.

 

Dlatego proszę o potwierdzenie w/w zmian. Jeśli dalej da się jakoś przesyłać zgłoszenia, to podrzućcie link.

 

Dzięki.

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7019
  • 182

O co tu chodzi? Brakujące opcje w Mój Orange, płatne połączenia itp.

Od kilku miesięcy taka dobra zmiana. Bezpłatny jak na razie pozostaje czat 😞


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

O co tu chodzi? Brakujące opcje w Mój Orange, płatne połączenia itp.

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Moj-Orange/thread-id/3463/page/4#U6283... - w pośćie Artura znajdziesz więcej informacji.

 

Jak wyżej, można kontaktować się przez czat, również w aplikacji. Na stronie jest on pod adresem: www.orange.pl/kontakt


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1367

O co tu chodzi? Brakujące opcje w Mój Orange, płatne połączenia itp.

Można kontaktować się też na Messengerze - wtedy mamy archiwum łatwiej dostępne.

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 6
  • 1

O co tu chodzi? Brakujące opcje w Mój Orange, płatne połączenia itp.

Hmmm... Wg mnie: Tym NowoMędrcom to o to właśnie chodzi! A tzw. (trwająca od 15 lat!) bzdura-matura zbiera swoje żniwo coraz bardziej! Teraz są w "naszym" PRL-BIS tylko i wyłącznie "dobre zmiany" = na gorsze i takież same "poprawy"... na gorsze, oczywiście - a dawniej były one TYLKO NA LEPSZE! 😞 😛 😕

Pozdrawiam i życzę Zdrowia! 😛 😕 

Zwłaszcza ZDROWIA PSYCHICZNEGO! 😮

A. B. B) 

vide: 

Oto moja sprawa sprzed wczoraj... 

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Na-karte/page/1/thread-id/6976 😕 😞 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1367

O co tu chodzi? Brakujące opcje w Mój Orange, płatne połączenia itp.

Nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi. Z drugiej strony czasem ciężko przyznać się do błędu...