Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Numer w aplikacji Mój Orange zniknął


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 26
  • 0

Numer w aplikacji Mój Orange zniknął

Cześć, to znowu ja, piszę tego posta gdyż nie wiem co robić. 

Udało mi się ostatnio przenieść numer do Orange, całkiem spoko, zalogowałem się do aplikacji Mój Orange, miałem tam dwa numery, ten jeden tymczasowy sobie dezaktywowałem bez problemu na czacie i czekam aż go usuną, niestety od kilku dni borykam się z dziwnym problemem, gdyż wcześniej w aplikacji i na stronie internetowej były widoczne numery do zarządzania, tak teraz został widoczny tylko ten który ma zostać zdezaktywowany, zniknął i nie mogę dodać numeru który przeniosłem oraz używam na co dzień.

Nie ma nawet opcji dodania tego numeru, próbowałem w ustawieniach aplikacji oraz na stronie ale nic po za dezaktywowanym numerem nie widzę. Pisałem na czacie, przyjęli problem techniczny, ale dalej nic. Czekałem kilka dni i muszę powiedzieć że nie wiem co teraz zrobić. Jedyną opcją na zarządzanie moim kontem jest tylko i wyłącznie logowanie bez logowania w aplikacji, wtedy widzę swój numer, ale tylko wtedy. Nie wiem, może coś ja zepsułem, ale raczej to nie moja wina, gdyż stało się to nagle i bez mojej ingerencji. 

Czy ktoś może wie co może być tego przyczyną?

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Numer w aplikacji Mój Orange zniknął

@kubasinski13  a sprawdzałeś w webowym Mój Orange?

Czasem ludzie doradzają odinstalowanie i ponowne instalowanie aplikacji...

Generalnie nie usuwałbym numeru tymczasowego.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Numer w aplikacji Mój Orange zniknął

@kubasinski13 jeżeli jest założone konto Mój Orange na Twoje dane, numer przenoszony również na Twoje dane, to po numerze PESEL usługi zostaną dodane do Twojego konta. Nic nie trzeba usuwać, żadnych numerów tymczasowych, bo do 24 godzin numer tymczasowy zostałby podmieniony na numer docelowy. Teraz jeśli była niepotrzebna ingerencja na koncie, mogą być problemy. Proponuję poczekać do poniedziałku, jak numery nie zostaną dodane do konta Mój Orange, to proponuję usunąć konto i założyć ponownie. Proponuję sprawdzać przez apke jak i przez www, czy zostały dane zaktualizowane.

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Numer w aplikacji Mój Orange zniknął

@kubasinski13 

Aplikacja MO to jedno wielkie pole minowe. Jeśli musisz jej używać, to prawdopodobnie przyjdzie Ci ją dość często resetować, czy to przez usuwanie danych czy to przez reinstalację. Ale nawet wtedy będzie się zdarzało że dane wyświetlane niekoniecznie będą poprawne. U mnie od jakiegoś czasu ponownie (!) wyświetla się numer tymczasowy.

Dużo bardziej miarodajny i funkcjonalny jest portal MO. Dale w portalu i dane w aplikacji niekoniecznie są zsynchronizowane. Wiążące są te w portalu, jeśli tam coś jest nie tak, należy zgłaszać to do BOK (najlepiej przez czat z poziomu portalu po zalogowaniu). Błędy w działaniu aplikacji też oczywiście można w ten sposób zgłaszać, ale to często przypomina walkę z wiatrakami.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 26
  • 0

Numer w aplikacji Mój Orange zniknął

Próbowałem usunąć i założyć ponownie, i niestety bez zmian, żadnych aktualizacji na koncie 😞