Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Numer przypisany do konta, którego nigdy nie posiadałem.

Anonim

Nie dotyczy

Numer przypisany do konta, którego nigdy nie posiadałem.

Po zalogowaniu się do Nowego Mój Orange, mam przypisany numer którego nigdy nie posiadałem. Sprawa jest o tyle dziwna, że na jednej karcie SIM (nr karty) są przypisane oba numery. Podejrzewam, że może to być numer, który został mi przydzielony jako tymczasowy podczas przeniesienia numeru. Czy u Was jest tak samo?

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Numer przypisany do konta, którego nigdy nie posiadałem.

Może masz jakąś kartę sim do internetu?
Anonim

Nie dotyczy

Numer przypisany do konta, którego nigdy nie posiadałem.

Nie, mam tylko jeden numer w Orange.

 

Na starej wersji systemu było wszystko ok.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Numer przypisany do konta, którego nigdy nie posiadałem.

To skontaktuj się z BOK i wyjaśnij sprawę http://orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

Numer przypisany do konta, którego nigdy nie posiadałem.

Stara wersja mniej pokazywała jak są to dwa różne numery to może zadzwoń na niego to się dowiesz. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Numer przypisany do konta, którego nigdy nie posiadałem.

Anonim

Nie dotyczy

Numer przypisany do konta, którego nigdy nie posiadałem.

Nie korzystałem nigdy z takiego dobrodziejstwa jak Extra numer.
Sprawę zgłosiłem do Orange przez czat, ale nie rozwiązano tego tematu do dnia dzisiejszego. Rozwiązano tylko kwestię zmiany loginu do logowania się. Poza tym dziwna sprawa bo do orange.pl loguję się nowym loginem i hasłem, natomiast na forum nasz Orange muszę podać stary login i stare hasło.
Numer jest dalej na moim koncie, przełączyłem konto, i okazuje się że ma inne numery karty sim niż to było poprzednio, z tym że ja nigdy nie byłem w posiadaniu tej simki.
Pamiętam że czasami operatorzy rozdawali za free numery podobne do flagowego numeru, tutaj idąc tym tropem nawet by to się zgadzało, ponieważ w tym samym miejscu 2 liczby mają pokrycie.

Anonim

Nie dotyczy

Numer przypisany do konta, którego nigdy nie posiadałem.

Sprawa zamknięta. Niestety nic z tych rzeczy, o których pisaliście. To był stary numer, z czasów gdy jeszcze można było wybrać sobie na stronie sklepu internetowego Orange, własną kombinację cyfr. Przez tyle lat, ciągle oczekiwał na aktywację, został usunięty na moją prośbę, natomiast ja i tak go nigdy nie używałem, stąd moje zdziwienie.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Numer przypisany do konta, którego nigdy nie posiadałem.

Nieźle! 😄

Dzięki wielkie @Anonim, że podzieliłeś się z nami tą niecodzienną sytuacją ;-)... Kto by pomyślał Emotikon: Zaskoczony