Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@Ela12 to konto na portalu orange.pl (ani stare, ani nowe mój Orange - jeszcze coś innego). Pozwala na dziś mieć indywidualną bramkę SMS.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

A czy da się na tej bramce odebrać sms z kodem do rejestracji w nowym mój orange?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Piotrekk85napisał(-a)
@Ela12to konto na portalu orange.pl (ani stare, ani nowe mój Orange - jeszcze coś innego). Pozwala na dziś mieć indywidualną bramkę SMS.

@Piotrekk85, a co będzie można zobaczyć po wpisaniu Numeru usługi lub Identyfikatora?

Do czego wtedy będzie dostęp?

 

Ela


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@fHe9z3p: mi się to nie udaje, bramka ma swój indywidualny numer nie związany z numerem (przynajmniej u mnie).

@Ela12: jakiś czas temu było to wiązane ze starym mój Orange. Dziś nie sprawdzałem bo numer na którym testuję jest mojej cioci a nie chce jej za wiele popsuć.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@Ela12: nie wiem czy masz to samo. @Anonim twierdzi, że zarejestrował i zalogował się do Nowego Mój Orange. A to co jest u Ciebie to nie jest ten serwis.
Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

20190216_203940.jpg

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Wypadałoby dać możliwość pozostania przy starym mój orange, a nie wymuszać przejście do nowego.
Kiedyś dało się ominąć ten komunikat wymuszający przejście do nowego, a od pewnego czasu po zalogowaniu wyświetla się.

Zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange

Teraz Twoim loginem jest adres e-mail podany podczas rejestracji.

Ta informacja Ciebie nie dotyczy jeśli nie rejestrowałeś się do nowego Mój Orange. Dostęp do konta na dotychczasowych zasadach jest możliwy tylko w aplikacji Mój Orange po zalogowaniu się.

Tylko że jeszcze nie rejestrowałam się w nowym mój orange, konsultanci na infolinii potwierdzają to że nie rejestrowałam się w nowym mój orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Wg moich nieoficjalnych informacji do końca roku starego serwisu już nie będzie.

A ten komunikat to zwykła "nowomowa" Orange.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 137
  • 59
  • 0

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

To po wycofaniu starego wypadałoby dać w nowym jakąś możliwość korzystania bez posiadania telefonu komórkowego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Zgłoś pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly jeśli tego nie robiłeś. Będzie szansa że ktoś zauważy problem/sprawę.