Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@Piotrekk85, zakręciłem Tobą na maxa. Szkoda, bo pojawił mi się komunikat, że ze względu na bezpieczeństwo nie można zrobić screena (coś w tym stylu).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Ale mówisz o aplikacji mobilnej na telefon? To masz pewnie flagę bezpieczeństwa w ustawieniach.
Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@Piotrekk85, mówimy o dwóch różnych rzeczach. Wszystko się dzieje na moich, Twoich i "nowego kosmity" oczach.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

To cały czas nie daje odpowiedzi jak założyć konto w nowym mój Orange dla numeru stacjonarnego bez podania innej komórki.
Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Piotrekk85napisał(-a)
To cały czas nie daje odpowiedzi jak założyć konto w nowym mój Orange dla numeru stacjonarnego bez podania innej komórki.

@Piotrekk85, skoro Ci mówię , że można bez wysiłku założyć na stacjonarny, to czemu nie dawać wiary dowodom? Przejście przez konto na forum, to też pikuś.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32716
  • 38408
  • 1384

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

Bo mi się to nie udaje. Może muszą być dodatkowe warunki spełnione. Poza tym bardzo często mylisz stara i nową wersję serwisu więc ciężko mi w to wierzyć.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Piotrekk85napisał(-a)

I masz nowe mój Orange dla numeru stacjonarnego bez komórki?


Dla tych usług, nadal jest stare MO, kurczowo trzyma NO i większość usług, pominę bugi powiązane ze starym MO, bo lepiej jak to mniej niż więcej ludzi wie.

Tak na marginesie nawet jak NMO obsługuje to co pisze @Anonim to jakiś bug jest.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Piotrekk85napisał(-a)

Bo mi się to nie udaje. Może muszą być dodatkowe warunki spełnione. Poza tym bardzo często mylisz stara i nową wersję serwisu więc ciężko mi w to wierzyć. @Piotrekk85, nie pomyliłem starego z nowym i prędzej obstawiam niedoróbkę, albo


@Piotrekk85,musisz uwierzyć, bo ten moment przejścia do rejestracji w NMO nie mogłem screenować. To wynik tego, że w becie ustawiłem flagę i jest takie coś, jak zapamiętanie pewnych ustawień. Tego nie przewidziałem. @Piotrekk85, nie pomyliłem starego z nowym.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego

@Anonim, masz dowód buga.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 675
  • 4

Nowy mój orange bez telefonu komórkowego


@Anonimnapisał(-a)

@Piotrekk85napisał(-a)

Bo mi się to nie udaje. Może muszą być dodatkowe warunki spełnione. Poza tym bardzo często mylisz stara i nową wersję serwisu więc ciężko mi w to wierzyć.


@Piotrekk85,musisz uwierzyć, bo ten moment przejścia do rejestracji w NMO nie mogłem screenować. To wynik tego, że w becie ustawiłem flagę i jest takie coś, jak zapamiętanie pewnych ustawień. Tego nie przewidziałem.


@Anonim, a na czym to robisz tę rejestrację? Na komputerze czy na komórce?

 

Ela