Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Miło, że orange myśli o użytkownikach na kartę. Nic tylko dziękować za pozbawienie ich tak podstawowej opcji jak sprawdzenie wykorzystania środków.

O braku możliwości podpięcia kilku numerów pod jedno konto już nie wspominam.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Tak mnie dzisiaj wnerwił ten panel że aż muszę coś dodać od siebie.

 

Przede wszystkim, jeżeli Wam się drogie Orange nudzi, to zamiast co chwilę zmieniać panele, uprzejmie proszę o skupieniu się na jakości usług. Obecny panel i tak był mega ciężki w ogarnięciu (i mega wolny w ładowaniu) - ale nowy to już totalna porażka.

 

Pominę fakt, że gdy loguje się do starego, request logowania trwa 20-30 sekund po czym dostaje info że jednak mam nowy panel i muszę się tam zalogować. Wow, serio nie łaska zrobić od razu przekierowanie do nowego panelu jako zalogowany? Tłumaczeń że się nie da nie przyjmuje - siedze w temacie i się da, uwierzcie.

 

Kolejna sprawa, chciałem dodać numer karty payback - przechodzę zatem do odpowiedniego linka, dostaje prośbę o ponowne zalogowanie. I tu uwaga! Do starego panelu. Dobra, loguje się. System krzyczy że mam konto w nowym panelu, i daje kolejny formularz logowania. O zgrozo! Loguję się i tam, po czym przekierowuje mnie do głównej strony panelu - ej, ale ja chciałem dodać kartę payback. Klikam więc w odpowiedni link po czym znowu dostaje prośbę o logowania do starego panelu. Ściana.

 

Lecimy dalej - chce deaktywować Waszą super domyślnie włączoną usługę "Darmowe Orange Wifi". Inna sprawa że nie da się tego zrobić z poziomu funboxa - przemilczę to. Kiedyś można było to zrobić w panelu - teraz tej opcji nie ma. Chcę zgłosić zatem sprawę - teraz tej opcji nie ma. Na prawdę muszę dzwonić w tak banalnej sprawie na infolinię (która swoją drogą kosztuje)?

 

To nie koniec - chcę porozmawiać na chacie z konsultantem - wybieram tego od "zakupów" który ma pracować w sobotę. Wybieram temat po czym dostaje info że konsultanci pracują pon-pt. Więc wcześniejsze info że pracuje także w weekendy to ściema? Macie klienta za idiotę?

 

Mieliście sporo wpadek, ale ich limit szybko wyczerpujecie.

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Przeciez widac ze połowa wpisów chwaląca nowy moj orange to booty albo pracownicy serwisu, ktorym kazali,proponuje nie tracic nerwow na ten szajs i tak maja nas głeboko, najlepsze głosowanie to głosowanie nogami, czas opuscic tą smieszna siec ktora udaje ze cos robi od paru miesiecy, zamiast zatrudnic informatykow

.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Ja nie jestem bootem ani pracownikiem Orange ale musisz mi uwierzyć, że nie mam problemów z logowaniem do NMO.

A swoją drogą rzeczywiście mogli by zrobić z tym porządek i przeznaczyć więcej kasy na ten system informatyczny a nie na paskudne reklamy.

\Ostatnio dostałem sms, że zmieniła mi się data wystawiania faktur i kto za to zapłaci? Przecież będzie trzeba wyrównanie zapłacić.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

A ja chcę wrócić do STAREGO Mój Orange!!! i co i nie mam wyboru, a nowy nie działa - jakiś "błąd komponentu" w każdej zakładce i nie wiem co mam z tym zrobić - MASAKRA!!!

Może ktoś podpowie jak "zlikwidować" "błąd komponentu"??? 😄


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Może spróbuj wyczyścić dane przeglądarki. Czasami pojawiają się błędy w przegladarkach i pomaga właśnie wyczyszczenie danych.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Błąd komponentu musi być zgłoszony na BOK http://orange.pl/kontakt


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Dzięki, zgłoszone 😄

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Wie ktoś gdzie znaleźć zakładkę "uprawnienia" w tej nowej wersji ?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Uprawnienia są chyba tylko w aplikacji mobilnej a nie na www