Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

"Po zalogowaniu wchodzisz na "Bieżące wykorzystanie", klikasz "Przeanalizuj wykorzystanie" obo swojego numeru i na dole po prawo masz "wykaz wszystkich połączeń' klikasz i masz."

 

Dziwne bo u mnie przycisku przeanalizuj wykorzystanie " nie ma, na pewno piszesz o koncie nowe mój orange na stronie internetowej?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Tam @marcin78, pisze o NMO. U mnie sprawa wygląda tak:

large.png

i po kliknięciu w przeanalizuj wykorzystanie  na samym dole:

 

Zrzut ekranu z 2018-01-27 10-59-55.png


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 105
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Ok, u mnie tego nie ma, ale to może przez to, że ty masz abonament a ja na kartę, pewnie dla prepaidów tego jeszcze nie zrobili.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Dla prepaid nie ma jeszcze billingu tak mi odpisali.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Wkurza mnie, że już widzę na kolejnych moich numerach po zalogowaniu na mój orange, wymuszacie przejście na nowe! nie chcę tego szitu i nie życzę sobie tego zmuszania mnie! na siłę próbujecie uszczęśliwiać nas, dopracujcie najpierw coś a potem przestawiajcie nas. Macie zrobić opcje logowania przez nr tel, a nie tylko przez maila. Każdy ma swój nr unikatowy i logowanie przez ne tel też ma być możliwa.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 9
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Się pytam dlaczego w tym całym Nowym moim oranżu

WCIĘŁO "moje połączenia" na stacjonarnych ?!


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Kolejna "wygodna" zmiana Szanownego Orange w nowym mój orange:

nie można będzie dodać wiele numerów do jednego konta mój orange, aby nimi łatwo zarządzać jak obecnie to jest.

Automatycznie wszystkie nr na tego samego Użytkownika będą dodane i widoczne, jednak nr na inne dane nie można będzie dodać.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 38
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

Wszyscy narzekają na ten nowy MO a mi się podoba. Nie przeszkadza mi logowanie mailem. W niektórych serwisach internetowych też się loguje mailem więc to dla mnie bez różnicy.

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

W starym Orange miałem dostęp do konta numeru stacjonarnego, teraz nie mam, nie znam kwoty faktury. Co ciekawsze, link do Multi Boxa (mail Orange) przełącza mnie (wielokrotnie) na jakieś reklamy... kolejna u mnie podpadka orange. Chyba zmienię kolor na zieleń i symbol z kwadracika na plusik...


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo

To jeszcze nic, ja właczyłam sobie pakiet 100/200 minut i sms na 31 dni za 14zł. I tak na koncie po zalogowaniu w komputerze nie ma sladu włączenia pakietu ani jego wykorzystania za to stan konta zmniejszył sie o 14 zł. W aplikacji moj orange wersji na androida 7.0 nadal mam 14 zł wiecej i ani sladu właczenia usługi, za to w moj orange w wersji na Androida 4,2 mam pełna informację o właczeniu usługi i jej wykorzystaniu. No rzeczywiście dobra zmiana informacje o koncie juz przy posiadaniu 3 urządzeń:(.Żenada to jedyne słowo które mi sie nasuwa.