Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(

Wiem, wiem ostrzegaliście że tak będzie Emotikon: zakłopotany ale mieliście wysyłać zaproszenia do migracji  Nowego Mój Orange - a ja nie dostałam nic i co mam teraz  począć ? Emotikon: Smutny

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(

Zaproszeń w sumie nie drukowaliśmy. Jednakże inne szaleństwa były. Przykładowo taka wiadomość SMS: Już wkrótce Twoje konto Mój Orange w dotychczasowej wersji nie będzie dostępne. Wystarczy jeden klik by zacząć korzystać z nowego Mój Orange www.orange.pl/odswiez-konto2. Pozdrawiamy, Orange

 

Czy maile:

 

Bez tytułu.jpg

 

Wszystko do tych co mają oczywiście odpowiednie zgody. Papieru szkoda, ale może na zlot dla @wscieklaewka wydrukuję? Emotikon: Szczęśliwy

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(

Zaproszeń z pół roku już nie ma.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(


@Piotrekk85napisał(-a)
Zaproszeń z pół roku już nie ma.

No to trza dodrukować - tak myślę 😉

Witaj dziś @Piotrekk85 

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(

@wscieklaewka  sami cię przerzucą do NMO, jak nie chcesz czekać, to sama zmień na NMO, fajnie tam jest 😉


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(

Założenie konta w Nowym Mój Orange możesz wykonać na https://orange.pl/twojekonto/rejestracja

 

Jesli będzie taka potrzeba, to zostaniesz skierowana na czat, gdzie konsultant sprawdzi możliwość migracji i ewentualnie wyśle zaproszenie 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(

O jejku znaczy się muszę znowu zakładać konto @Jarek ? Wystarczy podać jedynie nr. telefonu, a jeśli tak to po co jak ja już mam na Starym Orange podane swoje dane 😞

Mnie tylko ciekawi jak to się dzieje, że mi pomału moje stare konto się kurczyło 🙂

bo teraz się zalogowałam i jest to co było wcześniej, czyli mam dalej to co chciałam mieć i miałam, znaczy  najprawdopodobniej trafił do mnie jakiś bug ( tak dokładnie to nie wiem co to ten bug jest - robal jakiś czy coś w tym rodzaju może )?

W każdym bądź razie zostaję tu dalej do końca 🙂 Wy tam w NMO nie macie tego co mam ja 🙂 a ja nie muszę ( chyba ) mieć tego co macie Wy 🙂

Poczekam też na wydrukowanie zaproszeń do ewentualnej migracji ....... ale nie musicie się spieszyć o to proszę.

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(

Tu mi jest bardzo dobrze @Anonim  i nigdzie się nie wybieram na tą chwilę 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(

@wscieklaewka  skoro tak to nie nalegam na NMO 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(

Szkoda tylko @wscieklaewka , że Twoje prośby spełzną na niczym, jak już nie będzie odwrotu Emotikon: Smutny Mnie tak robili, że miałem stare i nowe, nagle stare się zaciemniało i wskakiwał komunikat, by się zalogować na NMO, ale przez jakiś czas takie działania były niestabilneEmotikon: Zaskoczony


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowe Moj Orange- to jakieś szaleństwo - a Stare się skurczyło :(

U Ciebie @Anonim to wciąż coś wyskakuje 🙂 a u mnie już nie 😉 nic nie ciemnieje ani nie jaśnieje a najważniejsze że mój Stary Orange znowu dobrze działa 🙂 My są ze sobą bardzo zżyci więc nie opuszczę go aż do końca 🙂 A z resztą mój pakiet jest jeszcze ważny do czerwca 2010 roku 🙂