Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 33, Ekspert
  • 3039
  • 3214
  • 105

Nowe Mój Orange

[ Edytowane ]

Chyba błąd bo terminy ważności konta się nie pokrywają, ewentualnie nie odświeżyło się, tak poza tym w starym MO tego nie było.

1.jpg2.jpg

Inna opcja że to prawidłowe, ale pokazuje tylko doładowania, bo konto miałem do 1 Listopada 2019 ważne przed tym doładowaniem, mam usługę Konto ważne rok włączoną.

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

Rozwiązanie:
Poziom 33, Ekspert
  • 3039
  • 3214
  • 105

Nowe Mój Orange

Wydłużanie ważności bonus nie wydłuża ważności konta, doładowałem i teraz jest ok, te same daty ważności konta i połączeń wychodzących @Wojciech , usługa nowa i teraz dopiero wiadomo jak działa.

1.jpg2.jpg

Oczywiście ponownie wyłączyłem i włączyłem ważność konta na rok, by sprawdzić po doładowaniu czy daty na koncie będą się zgadzać, ważność bonusu wiadomo bez zmian, ale trochę wzrósł Emotikon: Mrugający

Znalazłeś odpowiedż na pytanie. To oznacz pomocny Post jako Rozwiązanie Emotikon: Mrugający

Wszystkie odpowiedzi:
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

Nowe Mój Orange

@irek6311, dzięki za info. Czy Bonus za doładowanie wydłużałeś usługą?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3039
  • 3214
  • 105

Nowe Mój Orange

@Wojciechnapisał(-a)

@irek6311, dzięki za info. Czy Bonus za doładowanie wydłużałeś usługą?

Bonus za doładowania wydłużyłem na rok za 30zł, wychodzące i przychodzące też wydłużyły się o rok.

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

Nowe Mój Orange

Tego samego dnia to wykonałeś?

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Jestem na urlopie do 17.12. W razie ważnych spraw pisz do Bartka, Rafała, Wiktora lub Kingi.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3039
  • 3214
  • 105

Nowe Mój Orange

Tego samego dnia, choć na zrzucie wygląda to inaczej, dziwne to trochę, być może bug, po kolejnym doładowaniu może się to wyjaśni, albo i nie.

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

Nowe Mój Orange

Sprawdzając kodami są te same daty co w Nowym Mój Orange?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3039
  • 3214
  • 105

Nowe Mój Orange

Wydłużanie ważności bonus nie wydłuża ważności konta, doładowałem i teraz jest ok, te same daty ważności konta i połączeń wychodzących @Wojciech , usługa nowa i teraz dopiero wiadomo jak działa.

1.jpg2.jpg

Oczywiście ponownie wyłączyłem i włączyłem ważność konta na rok, by sprawdzić po doładowaniu czy daty na koncie będą się zgadzać, ważność bonusu wiadomo bez zmian, ale trochę wzrósł Emotikon: Mrugający

Poziom 23, Pasjonat
  • 1810
  • 3612
  • 19

Nowe Mój Orange

[ Edytowane ]

@irek6311 

Przecież wiadomo, że jeśli masz aktywne KWR to doładowanie nie powiększa terminów ważności Emotikon: Szczęśliwy Trzeba tylko dla pamiętliwości tak co parę dni aktywować Konto Ważne Rok i po sprawie Emotikon: Szczęśliwy

Ale dziwię Ci się, że nie aktywowałeś sobie " Skarbonki " Emotikon: Zaskoczony czyżbyś nie wiedział ileś byś miał więcej kasy na koncie Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 33, Ekspert
  • 3039
  • 3214
  • 105

Nowe Mój Orange

[ Edytowane ]

Skarbonki nie potrzebuję, co do konta, to nie wnikałem w temat, KWR mam od początku, stare Mój Orange mniej pokazywało, tak jak aplikacja MO, więc żyłem w niewiedzy, teraz rozgryzłem to, choć to banalne, ale opisu jak usługi niektóre w prepaid działają brak, zdawkowy regulamin jest, ważne że wszystko działa jak powinno i NMO też wychodzi że działa prawidłowo.

Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 1502
  • 2365
  • 46

Nowe Mój Orange

@irek6311, tak wiem, dlatego pytałem o włączenie. Wcześniej mogło być doładowanie, a ten dzień później włączenie usługi przedłużającej ważność. Do tego jak każda usługa może się uruchamiać do 24 godzin, stąd mogła być rozbieżność między ważnością środków, a ważnością bonusów. Fajnie że teraz działa dobrze Emotikon: Szczęśliwy