Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.9 (Android, Windows Phone, iOS)

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.9 (Android, Windows Phone, iOS)

Jest już nowa wersja 3.9 a w niej:

  • przypomnienie o płatności za fakturę, czyli możliwość dodania do kalendarza systemowego przypomnienia o upływającym terminie płatności za fakturę Orange
  • przebudowane i uproszczone doładowania, automatyczne zapamiętywanie ostatnich doładowań i możliwość korzystania z nich jak z szablonów
  • Informacja o zmianach – przy pierwszym uruchomieniu po aktualizacji, aplikacja wyświetla kilka ekranów prezentujących zmiany i nowości
  • powiadomienia dla usług stacjonarnych (koperta w prawym górnym rogu, tak jak dla usług mobilnych)
  • wiele poprawek technicznych „pod maską”, usuniętych błędów, usprawnień

 

Edit (14.02.2017): od wieczora wersja 3.9 również dla Windows Phone dostępna w Sklepie Windows (zakres zmian taki jak dla Androida)

Edit (22.02.2017): od dzisiejszego poranka wersja 3.9 dla użytkowników iOS dostępna w App Store (zakres zmian jw.)

 

Edit (15.03.2017): od wczoraj w Sklepie Play dostępna jest poprawkowa wersja apki (3.9.2) dla Androida. Zmiany polegają na dodatniu polityki prywatności. Polityka prywatności dostępna jest w aplikacji po wybraniu z menu bocznego: Więcej → Ustawienia aplikacji → Regulaminy → Polityka prywatności

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.9

@Artur @Marta Ja mam, w dalszy ciągu problem z pomiarem przez apke wykona na Funfox 2.0 i tak samo jest Asus DSL-AC68U

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.9

Ciekawe zmiany, trzeba by je przetestować 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.9.2 (poprawkowa wersja dla Androida)

Nowa wersja 3.9.2


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.9.2 (poprawkowa wersja dla Androida)

A propo dodania polityki prywatności. Anonimowe dane są wysyłane do firmy ComScore w Holandii. Wg informacji w tym dokumencie można wyłączyć stosowanie plików cookie tej firmy w mój orange. Nie mam takiej opcji w ustawieniach. Ktoś coś podpowie?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.9.2 (poprawkowa wersja dla Androida)

Więcej -> Ustawienia aplikacji -> Wysyłaj dane.

Wyłączenie tego blokuje wszelkie statystyczne zbieranie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.9.2 (poprawkowa wersja dla Androida)

Nie, to blokuje ich wysyłanie. Pliki cookie są nadal umieszczane i dostępne dla innych aplikacji.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.9.2 (poprawkowa wersja dla Androida)

Hmm, okej. A orientujesz się gdzie są te pliki? Te dane w ogóle nie powinny być dostępne dla innych aplikacji, niezależnie od tego co jest w aplikacji ustawione.