Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

Misiek, ale ten, VoIPa na razie nie można testować... więc mowa tylko o innych usługach stacjonarnych 🙂

 


Marta napisał(-a):

Na ten moment nie mamy możliwości diagnozowania VoIP. Możemy sprawdzić każdą inną usługę stacjonarną, np. Neostradę, FTTH, telewizję.


 

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8


Artur napisał(-a):

Misiek, ale ten, VoIPa na razie nie można testować... więc mowa tylko o innych usługach stacjonarnych 🙂

 


Marta napisał(-a):

Na ten moment nie mamy możliwości diagnozowania VoIP. Możemy sprawdzić każdą inną usługę stacjonarną, np. Neostradę, FTTH, telewizję.


 


@Artur Jak można testować cos jak jest niedostepne. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

No właśnie można ;)) W tej chwili widzisz zakładkę Uszkodzenia nawet, gdy jesteś zalogowany do VoIP, ale pomiar się nie uda i pojawia się info "pomiar niedostępny".

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

Czy jest jakiś plan wprowadzenie angielskiej wersji? Zdziwiłem się trochę, że jest tylko po polsku, a widziałem, że obcokrajowiec na Reddit pytał. Pewnie by się przydała.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10897
  • 150

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8


Rogi napisał:
Czy jest jakiś plan wprowadzenie angielskiej wersji?

@Rogi są już pewne przymiarki w tym temacie. Ale nie da się ukryć, że sprawa ta jest złożona, a realizacja - dość kłopotliwa. (I nie chodzi tutaj bynajmniej o samo tłumaczenie tekstów w aplikacji, bo to żaden problem). W każdym razie chcemy przynajmniej w jakimś stopniu sprostać oczekiwaniom klienta angielskojęzycznego.