Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

@Marta Ta wersja 3.8  strasznie długo się loguje w porównaniu do 3.7.1 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8


Misiek62 napisał(-a):

Koniec pochwał, czas na kosmetyczne uwagi 😉

 

@Serki@Marta, wszedłem  sobie w obszar "więcej"... i tam między innymi jest "Poleć aplikację znajomym" - więc klikam, lista metod polecenia długa, fajnie... ale ale dlaczego otwiera mi się z pustym półprzeźroczystym polem na pół ekranu (od góry)... jakby tam było miejsce na jakiś baner czy inne informacje... to po pierwsze, a po drugie przydałby się przycisk "powrót" - tak jak przy innych obszarach dostępnych pod "więcej" - na wypadek gdy się rozmyślę, chyba że jest, a to "puste pole" mi zasłania... chociaż spod spodu przebija "więcej" i kopertka "powiadomień" zostaje oczywiście skorzystać z menu "słuchawki"... 


W telefonie SAMSUNG  GALAXY GRAND PRIME pojawił się taki sam obszar na wykazem metod "powiadomienia znajomych" 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

@Marta  zalogowałem się do MO na usługi stacjonarne.... w sekcji uszkodzenia test usług telefonu... 'pomiar niemożliwy' 😞  Uzupełnię, że piszę o telefonie VoIP

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

@MartaWczoraj działo dziś a  jak pisze @Misiek62 'pomiar niemożliwy' 


Pracuję w Orange
  • 24
  • 19
  • 1

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

@Misiek62, @Anonim, czy ten test przeprowadzacie, ponieważ macie jakiś problem z usługą? Czy po prostu bawicie się opcją i testujecie rozwiązanie? 🙂

 

Na ten moment nie mamy możliwości diagnozowania VoIP. Możemy sprawdzić każdą inną usługę stacjonarną, np. Neostradę, FTTH, telewizję.

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

@Marta Testuje aplikacje czy działa prawidłowo ani wersja wcześniejszą 3.7.1, ani obecną 3.8 test kończy się niepowodzeniem. Usługa internetu działa prawidłowo wiec to nie problem po moje stronie. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8


Marta napisał(-a):

@Misiek62, @vdsl2, czy ten test przeprowadzacie, ponieważ macie jakiś problem z usługą? Czy po prostu bawicie się opcją i testujecie rozwiązanie? 🙂

 

Na ten moment nie mamy możliwości diagnozowania VoIP. Możemy sprawdzić każdą inną usługę stacjonarną, np. Neostradę, FTTH, telewizję.


@Marta; ja sprawdzam co jest w apce dostępne i jak działa... czy nazwiemy to "zabawą" czy "testowaniem" nie robi różnicy - jeżeli jest "udostępniana" jakaś funkcjonalność to lubię wiedzieć jak się zachowuje, czy realizuje funkcje których się spodziewam, czy może coś mnie zaskoczy...

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

@Marta Na www działa prawidłowo a przez apk już nie.


Pracuję w Orange
  • 24
  • 19
  • 1

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8

@Anonim, @Misiek62, ok ok! Chciałam wiedzieć czy macie jakieś problemy ze swoją usługą, bo może z tego mógłby wynikać problem.

 

Przekażę Wasze zgłoszenie dalej i pewnie będę pisać do Was pw, żeby zebrać od Was dodatkowe informacje 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5439
  • 17952
  • 186

Nowa wersja aplikacji Mój Orange - 3.8


Marta napisał(-a):

@vdsl2, @Misiek62, ok ok! Chciałam wiedzieć czy macie jakieś problemy ze swoją usługą, bo może z tego mógłby wynikać problem.

 

Przekażę Wasze zgłoszenie dalej i pewnie będę pisać do Was pw, żeby zebrać od Was dodatkowe informacje 😉


@Marta, przed napisaniem tutaj sprawdziłem czy mój telefon via VoIP odbiera i inicjuje połączenia 😉