Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.6 (Android)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.6 (Android)

4.6.1IMG_20181025_115912.jpg

 

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.6 (Android)


@Anonim napisał:
Pokaż szczegóły

(...) dlaczego tak się dzieje? Otóż z automatu w uprawnieniach na każdej z usług nie trzyma włączenia gdy chcę sprawdzić ponownie. W ustawieniach telefonu zgodę mam, ale ona dotyczy pierwszego uprawnienia do kalendarza. A może tak to działa, bo nie mam zgód ofertowych i marketingowych. Są na nie.

Uprawnienia kalendarza.PNG


@Anonim sprawdź, proszę, jak wygląda sytuacja w wersji poprawkowej 4.6.1 Szczęśliwy robot.

 

Nie wiem czy do końca dobrze Cię zrozumiałem.
Jesteśmy na ekranie 'Uprawnienia'. Mamy tam m.in. takie uprawnienia:

  • Dostęp do kalendarza
  • Automatyczne dodawanie do kalendarza

Powiedzmy, że mamy je zaznaczone (na zielono!). Co się wtedy dzieje nie tak?

 

Chodzi o to, że gdy ponownie wchodzisz na ten ekran, to wtedy uprawnienie 'Automatyczne dodawanie do kalendarza' jest odznaczone (na czerwono!)? 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.6 (Android)

@Wiktor, dobrze się rozumiemy. Ponowne wejście w automatyczne "wymusza" powtórzenia operacji wyrażenia zgody. Aha! Ja mam 4.6. a Ty mówisz o 4.6.1...wyjaśnisz mi? Dopiero co wklepałem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.6 (Android)

Status usługi wyłączona (na czerwono). Oznacza że system nie dał zezwolenia aplikacji.

 

W tym wypadku musimy wejść do Ustawień (telefonu) -> Aplikacje -> Mój Orange -> Zezwolenia i zaznaczyć wszystkie.


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.6 (Android)


@Anonim napisał:

(...) Ponowne wejście w automatyczne "wymusza" powtórzenia operacji wyrażenia zgody.

To chyba tak działa, że jeżeli na którymś z nrów zmienisz to uprawnienie, to wtedy zmiana ta będzie dotyczyć także pozostałych nrów należących do tego samego konta. Mam tu na myśli nry komórkowe.

 

 

Aha! Ja mam 4.6. a Ty mówisz o 4.6.1...wyjaśnisz mi? Dopiero co wklepałem.

25-10-2018 12:00 → @Piotrekk85 pierwszy ją zauważył 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.6 (Android)

@ludwik1, masz rację, ale ten komunikat mnie nie dotyczy, bowiem tuż po zainstalowaniu wersji 4.6. wszystkie uprawnienia aplikacji MO włączyłem i obecny status jest włączony ("Zezwól na powiadomienia") Emotikon: Szczęśliwy

@Wiktor, przed chwilą testowałem. Siedem razy (na każdej usłudze) trzynaste, automatyczne uprawnienie włączyłem i wróciłem ponownie do mobilnej z OL. Wygląda więc na to, że albo jest to walka z wiatrakami, albo to 13-e uprawnienie ma sens tylko z jakiegoś, nie rozpoznanego (nie obczajonego) powodu.

@Wiktor, chyba idąc tropem menu aplikacji, gdzie zapewne związek może być ściśle powiązany ze zgodami, natknąłem się na błąd, o którym wspomnę w nowym temacie. Stąd pewnie (ale jej nie mam), 13-te uprawnienie może zahaczać o ten , nomen omen, haczyk Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.6 (Android)

Wersja 4.6.1 chyba jeszcze nie jest dostępna dla wszystkich, bo jest przetwarzana przez serwery Google. Do wieczora powinna być u każdego. Ja mam konto dev i zwykle mam szybciej przetwarzane aktualizacje 🙂

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10850
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.6 (Android)

Ha!
To by duuuużo tłumaczyło 😄

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.6 (Android)

Nie dosyć, że najlepszy, to w nagrodę deweloperEmotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.6 (Android)

Ale asytenta google po polsku nie dostałem na tym koncie 😋 żadne myki nie działają. Dopiero na nowym działa.