Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 123
  • 105
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

Male sprostowanie co napisalem wyżej, aplikacja po paru dniach zalapala juz poprawne sumy rachunków, czyli jakos tam dziala, ale z pewnym opoznieniem kilkudniowym.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

Nie do końca piszecie prawdziwe informacje o tym fenomenie z Orange. Nadal są problemy z wpisywaniem PIN, natomiast to co wypisują społeczni guru o odcisku palca, to moim zdaniem na tym etapie bardzo upierdliwego długiego powstawania tej aplikacji raczej nie radziłbym wprowadzani swojego odcisku palce, szczególnie do takiej aplikacji beta ( delikatnie to nazywając).

Dla przypomnienia stan faktyczny: 1. ściema z pouczeniem do logowania: https://www.orange.pl/omnibook/aplikacja-moj-orange 

Screenshot_20200527_090825_pl.orange.mojeorange.jpg

 2. do pobrania nadal ze jedynej strony którą Google Chrome wskazuje od dawna jako stronę Orange niezabezpieczoną?  Pomimo adresu z kodowaniem HTTPS jednak w tym jedynym przypadku na stronach Orange brakuje kłódki!: https://www.orange.pl/view/mojorange

niezabezp[ieczoneorange.JPG

 

Niby ma rozwiązywać problem płatnych konsultacji z Infolinią Orange ale i tu odsyłają w konsekwencji do płatnej infolinii chyba sprytnych ignorantów. Nawet nie wiadomo czy to właściwa aplikacja Orange pobrana z sieci czy jakaś  niespodzianka, ponieważ z  tego poziomu jeszcze bez logowania nie mamy nawet dostępu do potwierdzenia takiej informacji. 

Aktualnie zostałem zablokowany na kolejnym panelu teraz już pt. podaj PIN  (co chyba powinno wszystkich zastanawiać  jest wymagany w obu wersjach "logowania" ) - PIN odrzuca pomimo że nawet specjalnie utworzyłem kodem **05*PUK*PIN*PIN# 

Reasumując, w przeciwieństwie do entuzjastów których dziwny entuzjazm spełnia też kryteria specjalnej socjotechniki zorganizowanej grupy, z tzw.odciskiem palca proponuję jednak się powstrzymać - to jest nasza zgoda wymagana nawet jako jedyna do logowania na konta bankowe, którą sprytni programiści z domniemywam ze autentyczni autochtoni "Europy" niestety  rożnie mogą  wykorzystać. Autentyczni hakerzy w swoich publikacjach nie robią tajemnicy że czasy łomu i kominiarki już się skończyły, ale oni jako samorodni mistrzowie jedynie pozyskiwali informację pozostawioną na biurkach lub w koszach na śmiecie, natomiast w tym przypadku prawdopodobnie mamy aplikacje specjalnie wytworzoną do pozyskiwanie waszego odcisku palca ( w świecie cyfrowym odcisk palca  to jest też tylko kod cyfrowy wykorzystywany do specjalnych autoryzacji). Moim zdaniem proponowałbym w tym temacie więcej rozwagi, szczególnie z takimi aplikacjami Beta. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52656
  • 710

Nowa wersja apki Mój Orange - 4.2.x (Android, iOS)

@cokolwiek obecnie obowiązują ca wersja 4.15 będzie w niedługim czasie zastąpiona wersją 5.5, która jest już dostępna dla niektórych użytkowników.