Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11.1 (Android, iOS)


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11.1 (Android)

@Piotrekk85 ludzie od apki zainteresowali się tymi pustymi powiadomieniami Emotikon: Szczęśliwy. Będą się temu przyglądać. Na Google Play jest podobny komentarz.

Mam kolegę z Xiaomi Mi 5 z ostatnią oficjalną i stabilną wersją MIUI - Global 8.2.2.0. A jeszcze nieśmiało dopytam: w jakich okolicznościach te puste powiadomienia widzisz? Czy np. przy załadowaniu informacji o stanie konta? Czy może przy zamawianiu duplikatu faktury? Czy to różnie bywa?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11.1 (Android)

@Wiktor: dzięki za zajęcie się problemem. Nie mam konta postpaid, jedynie prepaidowe. Powiadomienie pojawia się za każdym razem kiedy widzę ekran "stwony głównej" - o taki:

IMG_20170519_172601.jpg

(niezależnie czy on jest przy uruchomieniu aplikacji, jak i przy zmianie konta).

Mój telefon to Redmi 3s z wersją MIUI 8.2.5.0.

 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11.1 (Android)

Spox.
Sprawdziłem to przed chwilą u kolegi (konto prepaidowe). U Niego nie ma takich symptomów. No cóż...
Może się uda coś deweloperom ustalić w tej sprawie.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11.1 (Android, iOS)

Na mojej Lumii 950 XL aplikacja utknęła na wersji 3.9. Czy to znaczy, że nie będzie nowszych wersji na W10M?

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11.1 (Android, iOS)


czokoreto napisał:
Na mojej Lumii 950 XL aplikacja utknęła na wersji 3.9. Czy to znaczy, że nie będzie nowszych wersji na W10M?

hej @czokoreto Emotikon: Szczęśliwy
Wersja na WP jest i będzie rozwijana... Obecnie trwają prace nad większą aktualizacją dla wszystkich systemów.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11.1 (Android, iOS)

Dzisiaj zaktualizowało mi do wersji 4.0.2 🙂 Jest super tylko mam wrażenie, że momentami animacje minimalnie zwalniają 😛

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja apki Mój Orange - 3.11.1 (Android, iOS)

@czokoretoDziwne bo widzę 4.0.1