Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nju na kartę w aplikacji mój Orange?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Nju na kartę w aplikacji mój Orange?

Poza tym takie easter eggi pokazują niekiedy wewnętrzne nazwy SUN - a wyszła pyra jako bohater marki 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3893
  • 20

Nju na kartę w aplikacji mój Orange?

@Piotrekk85 też zgaduje, że to jakiś losowy błąd jak mają na tej samej platformie. Chodź można powiedzieć, że raczej taki pozytywny a nie, jak niektórzy się bujają z trudnościami. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 482
  • 1661
  • 3

Nju na kartę w aplikacji mój Orange?


@Piotrekk85napisał(-a)
Raczej nie wydaje mi się. Nju powoli rezygnuje z ofert nie opartych na subskrybcji. Na stronie są już gorzej eksponowane. Aplikacja mobilna wyłączona. Obstawiam raczej że obsługa nju na kartę i nju abonament (postpaid) wróci pod obsługę głównego Orange (o ile nie wróciło).

A nju zajmie się ofertami subskrybowanymi.

Można byłoby zintegrować Nju Mobile z Mój Orange jak to Play zintegrowało Virgin Mobile, Fakt Mobile z Play24.

Skoro Nju zajmie się ofertami subskrybowanymi to nie ma sensu istnienia Orange Flex


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Nju na kartę w aplikacji mój Orange?

Nju ma jeszcze światłowód.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Nju na kartę w aplikacji mój Orange?

I po ptakach, zablokowano dostęp do numeru z nju na kartę w mój orange.

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
  • 2450
  • 10144
  • 91

Nju na kartę w aplikacji mój Orange?

@Piotrekk85jednak był to błąd systemowy 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37147
  • 1374

Nju na kartę w aplikacji mój Orange?

A może ręczne coś?

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 454
  • 3893
  • 20

Nju na kartę w aplikacji mój Orange?

@Piotrekk85 nic nie zrobisz. Mają na tej samej platformie. I jakiś losowy błąd spowodował tak sytuację. Jak widać namierzyli i poprawili. Nie ma żadnej opcji, procedury aby ręcznie to zrobić.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 249
  • 1021
  • 4

Nju na kartę w aplikacji mój Orange?

Orange się do swojej oferty sprzedawanej pod znaczkiem nju przyznaje wyłącznie na fakturach. A szkoda. Nju obecnie chyba zagubiło tożsamość. Stara oferta jest ograniczana (ciche usunięcie "nie korzystasz nie płacisz"), Nowa sprzedawana jakby osobno (strona www jest inna, stara kieruje do nowej, odwrotnie już nie). Ciekawe po co te kombinacje? Brak strategii czy raczej głębiej ukryty plan?