Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

Witam, 

 

próbuję założyć konto aby mieć dostęp do faktur, ale dostaję jakiś cryptic error.

 

form_register.all.error.error.pi

 

To się dzieje, jak próbuję się uwierzytelnić pytaniamia. Odnośnie Pinu, nie dostałem go. Max twierdzi że jest w umowie, na infolinii mówią, że w umowie nie ma i nawet powiedziano mi, że nie wiedzą o jaki PIN chodzi.

O co tu chodzi? 😄

 

bluszcz_0-1679604325969.png

 

 

BTW, widziałem inne port sfrustrowanych użytkowników z tym samym problemem - wygląda na to, że programiści od trzech lat próbują przetłumaczyć ten form 😮 

 

Go go Orange! 😉

 

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@bluszczto jeśli nie pomogło to co napisał @slav72  to tylko została ci infolinia. @bluszcz a podawałeś moze adres e-mail w czasie zawierania umowy bo on też będzie ci potrzebny to zarejestrowania sie na Mój Orange. Jeśli uda ci się zalogować na Mój Orange to mozesz podać w ustawieniach adres e-mail abyś mógł dostawać e-fakturę na twój e-mail tylko musisz zaznaczyć taka opcję e-fakturę na koncie Mój Orange i na adres e-mail @bluszcz podsyłam ci link jak zarejestrować się  w Mój Orange na orange.pl https://www.orange.pl/omnibook/rejestracja-w-nowym-moj-orange#    🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@bluszcz  z tego co pamiętam to pin ustalało się samemu, ale to było bardzo dawno więc mogę się mylić...

Edyta:

Pogrzebałem w papierzyskach, jednak moja pamięć (choć często zawodna) jeszcze jako tako funkcjonuje, pin ustalało się samemu i było to sześć cyfr tzw. "kod klienta", a do apki MO pin czterocyfrowy.

@bluszcz spróbuj wyczyścić przeglądarkę ( ciacha itp...)


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

Hej @bluszcz

znalazłem taki problem kiedyś na forum Nasz Orange Nie idzie załozyć konta form_register.all.error.error.pi  https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Nie-idzie-za%C5%82ozy%C4%87-konta-form-register-all-...

Jeśli jednak chodzi o stronę Orange.pl i aplikacje Mój Orange to pisz na adres  AplikacjaMojOrange@orange.com

PIN ustalasz sam przy zawieraniu umowy to jest autoryzacja aby cię zweryfikować. Jak podajesz PIN to zostaje on przypisany do twojego konta i właśnie taki PIN musisz podać  przy rejestracji tak jak pisze @slav72 🙂

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@Pablo5  z tego co wiem to nie ma już kontaktu mailowego do Orange...

Rozwiązano: Kontakt z Orange przez e-mail - Nasz Orange


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

Max zachowuję się dziś jak na kleju, na infolinii powiedział, że Pin jest w umowie gdzie go nie ma. Radzi mi też rozwiązać problem z założeniem konta poprzez logowanie do Orange lol.

Podczas zakładania konta mam możliwość ustalenia pinu, ale dostaję ten błąd co wkleiłem.

 

bluszcz_0-1679605898154.png

 

Problem ten sam miałem wczoraj, ale konsultant dla świętego spokoju zastosował spychologię stosowaną mówiąc "jutro nie będzie problemu" hehe.

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

ok @slav72 nie wiedziałem że już nie ma kontaktu mailowego znalazłem taki temat na forum Nasz Orange to podrzuciłem

@bluszczjedynie co ci zostało to skontaktować się z infolinią w celu uzyskania PIN-u lub zmienić go na inny i wtedy się zarejestrować. @bluszcz mozesz zadzwonić też  na infolinie  *100  lub 510 100 100  i poprosić o podanie PIN-u lub zmiany jego 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@Pablo5 spróbuję zadzwonić jutro. Niemniej przedwczoraj konsultant nie miał pojęcia o jaki Pin chodzi na (infolinia telefoniczna). Troszkę frustrujące te niedociągnięcia. Jedyne co chcę to mieć dostęp do faktur 😛

Czy można konto założyć może appką?

 

Odnośnie przeglądarki, próbowałem Edge oraz BRAVE (Brave na golasa, z wyłączonymi blockersami) i błąd jest ten sam.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@bluszcztak możesz założyć konto przez apkę podsyłam linka https://www.orange.pl/aplikacja-moj-orange/dla-ciebie i tam znajdziesz film Jak założyć konto w aplikacji Mój Orange. Możesz też zadzwonić na infolinie  *100  lub 510 100 100  i poprosić o podanie PIN-u lub zmiany jego. 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

@Pablo5 właśnie spróbowałem, i tu dopiero zaczyna się chaos.

 

Appka android twierdzi że mam konto na tym numerze. Web aplikacja, że nie.

Well done Orange! 😄


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 31
  • 158
  • 0

Problem z założeniem konta form_register.all.error.error.pi

I teraz w ogóle coś się już popsuło, nie pozwala mi ani pytaniami ani pinem którego nie mam... Zamiast się wyspać przed robotą będziemy Orendżować na infolonię z ranka 😉

bluszcz_0-1679606663349.png