Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

🙂

jestem za 🙂

ale że to był Twój pomysł to Ty pisz 😛 

chyba że mi oddasz swój pomysł na pomysł 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

@pablus pisz Ty, Twój temat, ja zasugerowałem i zagłosuję 👍🤔😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

@ketrasaArtur @pablus A ja się podpiszę...Zauważyliście, że jednak dział pomysłów odwiedzają tylko stali bywalcy forum? Jakby stagnacja...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

@agat13 tak, dlatego po złożeniu pomysłu warto link wkleić w różnych tematach dotyczący pomysłu, aby więcej osób zagłosowało @pablus 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

Zapraszam więc do głosowania na pomysł poprawienia mapki zasięgu:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Poprawienie-mapy-zasi%C4%99gu-us%C5%82ug-internetu-stacjonarn...


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

Wracam do tematu, aby wyjaśnić kwestię funkcjonowania mapy. Otóż, sprawa wygląda tak, że mapa działa dla konkretnych adresów. Oznacza to, że po wpisaniu namiarów można sprawdzić dostępność wybranej technologii dla danej lokalizacji.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 195
  • 292
  • 4

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

Poprzednia funkcja mapy była lepsza (jestem za jej przywróceniem), przynajmniej było wiadomo czy coś w okolicy się dzieje, ale rozumiem, że zrobiono to by nie drażnić klientów, że czasami światłowód jest tak blisko, a zarazem  bardzo daleko.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

@marko25w 100% procentach się z Tobą zgadzam.

@Aśka_M  ta mapa ma służyć Nam klientom, a nie Wam dostawcy. To taka mała różnica. Bez poprzedniej mapy nie dowiedział bym się tak łatwo ,że Ftth na mojej ulicy istnieje. Ale co na do powiedzenie człowiek , który już ma światłowód.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

@Kierus57 @marko25 

@Aśka_M tylko nas poinformowała...nie ma zapewne wpływu na kształt mapy. Taka (jakby to powiedział @Piotrekk85 -decyzja biznesowa) forma ma z jednej strony informować zainteresowanego, a z drugiej strony nie denerwować sąsiadów, którzy przez "niedopatrzenie" nie znaleźli się w POPC 🙂

Szkoda, bo właśnie taki pogląd na sytuacje w rejonie był podstawą do oczekiwania na działania operatora, czy działanie wlasne na rzecz rozszerzenia zasięgu usług.. Te kropki wcześniej dawały nadzieję, a obecny opis "nie jesteś w zasięgu..." (czytaj: nic nie możemy zrobić, abyś był, ale i tak się nie dowiesz dlaczego) troszkę powoduje zawód, bo przecież każdy by chciał już mieć upragnione FTTH. Niech więc Operator się nie dziwi naszym rozterkom i rozczarowaniom związanym z brakiem info...My chcemy, aby obie strony były zadowolone (ze wskazaniem bardziej na nasze zadowolenie 🙂 …)


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Nieprawidłowo działa wyszukiwarka zasięgu OPL.

Rzeczywiście nie mam wpływu na to jak wygląda mapa, ale dwie rzeczy są pewne: 1) każdy adres można sprawdzić, 2) nie wpływa to w żaden sposób na tempo prac i dostępność światłowodu pod konkretnym adresem, ale oczywiście rozumiem Wasze argumenty. Życzę wszystkim oczekującym jak najszybszej dostępności światłowodu, bo o to tu chodzi.