Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niepoprawne logowanie do nowego MO

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Niepoprawne logowanie do nowego MO

Na bazie dzisiejszych doświadczeń @Echelon, zasugerowałbym określenie poziomu zabezpieczeń podczas zmiany hasła i dopuszczenie możliwości wstawiania znaków specjalnych. One są powodem problemów w trakcie szukania rozwiązania. Wyszło na to, że tylko cyfry, małe i duże litery można wstawiać.

Zmiana hasła.png

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Niepoprawne logowanie do nowego MO

@mabud73, wskaźnika siły hasła wczoraj nie było, tylko te, zarejestrowane przeze mnie fakty. Ten komunikat (wkleiłem do jednego zdjęcia) dotyczył tylko i wyłącznie wstawianych przeze mnie znaków specjalnych. Jak je wyeliminowałem, to zmieniłem hasło bez problemu. Masz rację z masłem maślanym.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4795
  • 121

Niepoprawne logowanie do nowego MO

@Anonim, z tego co pamiętam, podczas przechodzenia przez ten etap, wskaźnik siły hasła działał. Fakt, brak znaków specjalnych może generować problemy, tak samo jak ten niezrozumiały opis obok okienek na hasło..."minimum znaków w tym cyfry" ...masło maślane, nie wiadomo "o co caman" 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Niepoprawne logowanie do nowego MO

@mabud73, wskaźnika siły hasła wczoraj nie było, tylko te, zarejestrowane przeze mnie fakty. Ten komunikat (wkleiłem do jednego zdjęcia) dotyczył tylko i wyłącznie wstawianych przeze mnie znaków specjalnych. Jak je wyeliminowałem, to zmieniłem hasło bez problemu. Masz rację z masłem maślanym.