Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie mozna dodac zgłoszenia


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Nie mozna dodac zgłoszenia

Witam

W nowym Mój Orange nie mogę dodać zgłoszenia uszkodzenia lini Neostrady, nie ma dostępnej opcji, w starej wersji serwisu wszystko działało.

8 ODPOW. 8

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Nie mozna dodac zgłoszenia

 Rozwiązywanie problemów z Neostradą.

Dodatkowe porady, informacje znajdziesz tutaj.

Jeśli potrzebujesz szybkiej pomocy skontaktuj się z Obsługa Klienta.Pomoc Techniczna.jpg

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Nie mozna dodac zgłoszenia

@Ron: ale to nie jest rozwiązanie Czat nie jest czynny całą dobę. Poza tym przyjęcie i zanotowanie treści zgłoszenia zależy od doradcy. Nowy serwis na tym dużo traci.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Nie mozna dodac zgłoszenia

@Piotrekk85, nie wniosłeś nowego pomysłu tylko krytykę jak zwykle. Jest problem z Neostrada, to należy ją zgłosić Obsłudze Klienta i tyle. Jak nie ma tej opcji w Nowym Mój Orange, to co ma płacić za brak usługi i nie zgłaszać, bo nie ma jej w Mój Orange?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Nie mozna dodac zgłoszenia

Nie, ludzie decyzyjni w Orange powinni w końcu usłyszeć problemy. Niestety "na górze" zdecydowano o wypuszczeniu fuszerki. Przecież wersję beta prezentowano tu jakiś rok temu, pół roku temu była mowa na zlocie. Naprawa tego problemu to kilka dni. Niestety nie jest to priorytet do napraw. Sytuacja trwa już drugi miesiąc. Ile można czekać na zmiany? Orange niestety zajmuje się z tego co widać designem (czy wykres paskowy czy kołowy, czy kolor zielony czy pomarańczowy) a nie nad naprawą "normalnego działania". Ile to jeszcze ma trwać?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Nie mozna dodac zgłoszenia

Jak chcesz coś zmienić w tym temacie to napisz na Blogu Orange. Piotr przekaże sugestie. Zlot, to nie Forum Techniczne, a raczej spotkanie.Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Nie mozna dodac zgłoszenia

Sugestie? to nic nie działa. Każdy może poczytać informacje tu, na wykopie, na telepolis czy innych miejscach. Póki ludzie nie zaczną masowo jechać po ocenie serwisu, to nic się nie zmieni.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3217
  • 7474
  • 136

Nie mozna dodac zgłoszenia


Piotrekk85 napisał(-a):
Póki ludzie nie zaczną masowo jechać po ocenie serwisu, to nic się nie zmieni.

Ok, ale na Blogu, ponieważ tutaj tym bardziej to nic nie pomoże.

Anonim

Nie dotyczy

Nie mozna dodac zgłoszenia


Aro1 napisał(-a):

Witam

W nowym Mój Orange nie mogę dodać zgłoszenia uszkodzenia lini Neostrady, nie ma dostępnej opcji, w starej wersji serwisu wszystko działało.


@Aro1, opcja ostateczna - wyślij pismo na adres: Orange Polska S.A. 96-100 Skierniewice ul. Jagiellońska 34 ;

- opcja najpewniejsza, jeżeli masz telefon analogowy z Neostradą, czyli dzwonisz na 19393, gdzie z lektorskiego głosu wybierasz tonowe podpowiedzi. Potem następuje pomiar-czekaj. Jeżeli się potwierdzi, to po podpowiedzi wklepujesz numer tel. komórkowego, na który dostajesz smsa z potwierdzeniem i numerem zgłoszenia;

- opcja Reklamacje > https://www.orange.pl/omnibook/reklamacje jest do kitu w obecnym kształcie;

- opcja zaproponowana przez @Ron jest w dużej mierze "wydeptywaniem ścieżek", z płatną opcją również. Jedynie czat (czynny jeszcze) nadaje się do darmowego zgłoszenia.

Nadmienię i potwierdzam, że dopóki  na 19393 lektor "gada", u mnie jest to bezpłatnie. Połączenie po wybraniu opcji zera już nie.